To nejlepší z pořadu Jak se vám líbí o prázdninách

To nejlepší z pořadu Jak se vám líbí o prázdninách

Na červenec a srpen 2020 pro vás připravujeme dvě mimořádné řady repríz pořadu Jak se vám líbí. Zatímco každou středu od 16.00 vám budeme nabízet posluchačsky nejúspěšnější pořady z minulého roku, v pátky v 19.15 si můžete připomenout rozhovor s interprety, kteří bodovali na nejvyšších příčkách naší ankety Album roku 2019.

Středeční řada repríz v 16 hodin (poběží až do konce září) bude patřit těm pořadům, na kterém v jednotlivých měsících uplynulého roku přišlo nejvíc pozitivních posluchačských reakcí. Začneme ve středu 1. července opakováním rozhovoru s anglickým písničkářem Samem Lee o albu Old Wow. Následovat budou David Pomahač se sólovou deskou Do tmy je daleko (8. července), Dan Bárta s novinkou Kráska a zvířený prach (15. 7.), klasická pianistka Nikol Bóková s jazzovým albem Inner Place (22. 7.), slovensko-francouzská skupina Roc’hann (29. 7.), ruská hudebnice a publicistka Daryana Antipova, se kterou rozmlouváme o hudbě Sibiře (5. 8.), jihofrancouzská vokální skupina San Salvador (12. 8.), duo velšské harfenistky Catrin Finch a senegalského hudebníka Seckou Keity (19. 8.) nebo skupina -123min. s albem Les (26. 8.). Po prázdninách bude tato řada ještě pokračovat se Simou Martausovou, Danielem Forró, polskou skupinou Blackberry Brothers, s Karlem Plíhalem a se slovenským Miriam Kaiser Triem.

Páteční večery od 19.15 budou o prázdninách patřit interpretům, kteří bodovali v zatím posledním ročníku naší výroční ankety Album roku. V pátek 3. července zopakujeme rozhovor s Vladimírem Mišíkem o jeho albu Jednou tě potkám, za které získal šest cen Anděl. Dvěma Anděly ozdobenou skupinu Zvíře jménem podzim si připomeneme v pátek 10. července. V pátek 17. července uslyšíte v repríze rozhovor s písničkářkou Bárou Zmekovou o albu Lunaves. Dále to bude taktéž letošní držitelka Anděla Beata Hlavenková (24. 7.), písničkář Jiří Smrž s albem Nedokončené (31. 7.), skupina Lanugo (7. 8.), slovenská kapela Longital (14. 8.), písničkář Pavel Čadek (21. 8.) a slovenská zpěvačka Katarína Máliková (28. 8.).

Vývar Vandy Kavkové

kavkova_vyvarPoslechněte si rozhovor se zpěvačkou Vandou Kavkovou o jejím albu Vývar.

Regiony

Regiony

Mielo – nové album z Finska

kalaniemi_mieloMielo je nové album finské akordeonistky Marie Kalaniemi.

To nejlepší z WMCE

imamovic_singerV pořadu Slyšte, lidé! představíme nejlepší nahrávky world music z 1. pololetí 2020.

Album pohřebních zpěvů z Ghany

frafra_funeralSkupina Fra Fra na svém albu nabízí autentické pohřební písně z Ghany.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web