Plánovaný program klasické hudby
Připravovaný dlouhodobý program vážné a duchovní hudby na Proglasu.
Sobota 16. 3. 2024
1.00
- Franz Schubert: Sentimentální valčík op. 50a pro čtyřruční klavír /6:26
- Maurycy Moszkowski: Španělský tanec op. 65 č. 3 pro čtyřruční klavír /5:15
- Maurycy Moszkowski: Španělský tanec op. 65 č. 1 pro čtyřruční klavír /4:34
- Antonín Dvořák: Slovanský tanec op. 46 č. 6 pro čtyřruční klavír /4:28
- Antonín Dvořák: Slovanský tanec op. 72 č. 16 pro čtyřruční klavír /5:21
- Antonín Dvořák: Slovanský tanec op. 46 č. 7 pro čtyřruční klavír /3:29
- Samuel Barber: Pas de deux z Baletní suity Suvenýry op. 28 /3:24
- Gioacchino Rossini: La Danza - Tanec /4:09
- Claude Debussy: Menuet z Malé suity pro čtyřruční klavír /2:53
- Claude Debussy: Ballet z Malé suity pro čtyřruční klavír /3:43
- Johannes Brahms: 4 valčíky pro čtyřruční klavír /4:52
- Edvard Hagerup Grieg: Norský tanec op. 35 č. 3 pro čtyřruční klavír /3:02
- Johannes Brahms: Uherský tanec čís. 4 pro čtyřruční klavír /4:30
- Johannes Brahms: Uherský tanec čís. 6 pro čtyřruční klavír /3:13
12.05
- Georg Philipp Telemann: Suita pro 2 hoboje, dvoje housle, smyčce a continuo B dur (Tafelmusik III/1), TWV 55 /23:52
- Jan Ladislav Dusík: Koncert pro klavír a orchestr g moll, opus 49 /30:33
- Joseph Haydn: Symfonie č. 45 fis-moll Abschied-Sinfonie /25:16
21.15
- Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy (1874) /29:05
- Nikolaj Rimskij-Korsakov: Klavírní trio c moll (1897) /28:10
- Nikolaj Rimskij-Korsakov: Let čmeláka pro violu a klavír /1:13
Neděle 17. 3. 2024
5.00
- Louis Vierne: Messe basse opus 30 /23:36
8.00
- José de Nebra: Miserere /47:15
- Carl Philipp Emanuel Bach: Sonáta pro varhany F-dur, Wq 703 /10:32
10.00
- Carl Philipp Emanuel Bach: Sonata pro varhany číslo 5 D dur, WG.70/5 /11:26
- Johann Ludwig Krebs: Chorální předehra "Herr, ich habe missgehandelt" /4:33
- Johann Ludwig Krebs: Fantasia "Herr Jesus Christ, dich zu uns wend" /2:47
- Johann Ludwig Krebs: Chorální předehra "Zeuch ein zu deinen Toren" /3:48
- Johann Ludwig Krebs: Chorální předehra "Meinen Jesum loss ich nicht" /3:16
12.05
- Antonín Dvořák: Maličkosti opus 47 /20:36
- Bohuslav Martinů: Koncert pro violoncello a orchestr číslo 2 (1945) /36:44
- Leoš Janáček: Rapsodie pro orchestr "Taras Bulba" /23:34
21.15
- Hector Berlioz: Requiem opus 5 - první část /48:56
- Hector Berlioz: Requiem op. 5 - druhá část /38:13
- Antonín Dvořák: Poetické nálady opus 85 B 161 /55:31
- Antonín Dvořák: Když mě stará matka /2:00
Pondělí 18. 3. 2024
1.00
- Franz Schubet: Klavírní trio číslo 2 Es dur, opus 100, D 929 /42:30
- Robert Schumann: Tři romance opus 28 /15:29
- Fryderyk Chopin: Valčík opus 34, číslo 3 F dur /2:02
12.05
- Bedřich Smetana: Richard III., symfonická báseň op. 11 (1858) /13:12
- Jan Václav Hugo Voříšek: Velké rondo pro klavír, housle, violoncello a orchestr opus 25 (1825) /14:41
- Josef Suk: Praga. Symfonický poem op. 26 (1904) /24:23
21.15
- Luigi Boccherini: Stabat Mater G. 532 /42:28
Úterý 19. 3. 2024
1.00
- Georg Philipp Telemann: Quatuor e-moll /8:09
- Georg Philipp Telemann: Trio D-dur /8:46
- Georg Philipp Telemann: Solo g-moll pro hoboj /9:21
- Georg Philipp Telemann: Conclusion B-dur - Furioso /1:43
- Louis Couperin: Chaconne 121 pro cembalo /3:09
- Louis Couperin: Pavanne 120 pro cembalo /3:22
- Louis Couperin: Prélude 1 pro cembalo /5:18
- Louis Couperin: Allemande 36 pro cembalo /3:09
- Louis Couperin: Courante 43 pro cembalo /1:45
- Louis Couperin: Sarabande 51 pro cembalo /2:43
- Louis Couperin: Canries 52 pro cembalo /1:17
- Louis Couperin: Chaconne 55 pro cembalo /3:24
- Johann Kuhnau: Sonata qvarta /8:07
12.05
- Johann Sebastian Bach: Koncert F dur pro trubku, smyčce a continuo /20:59
- Antonio Vivaldi: Koncert C-dur pro fagot, smyčce a continuo RV 472 /10:20
- Georg Philipp Telemann: Suita D dur pro violu da gamba a smyčce /20:52
18.35
- Johann Sebastian Bach: Kantáta Jesu, der du meine Seele, BWV 78 /23:09
23.10
- Luigi Boccherini: Stabat Mater G. 532 /42:28
Středa 20. 3. 2024
1.00
- Ludvig van Beethoven: Sonáta pro klavír a housle č. 10 G dur, op. 96 /27:01
- Ludvig van Beethoven: Šest bagatel pro klavír, op. 126 /19:39
- Wolfgang Amadeus Mozart: Smyčcový kvartet č. 8 F-dur K. 168 /14:02
12.05
- Petr Iljič Čajkovskij: Předehra k opeře Piková dáma /4:00
- Nicolo Paganini: Koncert číslo 2, h mol, opus 7 "La Campanella" /29:54
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie pro smyčce č. 2 D-dur /10:34
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie pro smyčce č. 3 e-moll /9:12
21.15
- Orlando di Lasso: Lagrime di San Pietro /41:52
Čtvrtek 21. 3. 2024
1.00
- Rosetti František Antonín Rössler: Sonata B dur pro harfu /19:55
- Rosetti František Antonín Rössler: Sonata G dur pro harfu /8:51
- František Antonín Rössler-Rosetti: Sonata B dur pro harfu /19:55
- Rosetti František Antonín Rössler: Sonata Es dur pro harfu /9:38
- Rosetti František Antonín Rössler: Sonata C dur pro harfu /9:05
- Rosetti František Antonín Rössler: Sonata F dur pro harfu /12:56
12.05
- Antonín Vranický: Hudba k jezdeckému baletu "Karossel" pro dva dechové soubory /7:09
- František Benda: Koncert a moll pro housle, smyčce a basso continuo /20:17
- Leopold Koželuh: Sinfonia Francese in A - Allegro di molto, Poco adagio, Menuetto-Trio, Presto /25:51
18.35
- Sequence Anonymus:: O Maria virgo pia /3:01
- Hymn Anonymus:: In te concipitur /4:04
- Sequence Anonymus:: Jesu Cristes milde moder /8:24
- Dietrich Buxtehude: Preludium g moll BuxWV 163 /7:48
Pátek 22. 3. 2024
1.00
- Bedřich Smetana: Sny (1875) /28:10
- Bedřich Smetana: Črty op. 4 (1858) /8:05
- Bedřich Smetana: Črty op. 5 (1858) /10:45
- Bedřich Smetana: Macbeth a čarodějnice (1859) /9:58
- Antonín Dvořák: Humoreska Fis dur B 138 /2:56
12.05
- Václav Trojan: Čtyři karikatury s jednou navíc pro dechový orchestr a bicí nástroje s klavírem (1973) /13:32
- Bohuslav Martinů: Double concerto /21:47
- Jan Novák: Filharmonické tance (1956) /18:52
18.35
- Anonymus: Planctus Mariae /15:24
- Paul Hofheimer: Salve Regina /9:37
23.10
- Orlando di Lasso: Lagrime di San Pietro /41:52
Sobota 23. 3. 2024
1.00
- Josef Suk: Klavírní trio c moll op. 2 (1889) /18:33
- Josef Suk: Životem a snem op. 30 /36:15
- Josef Suk: O přátelství op. 36 /5:21
12.05
- Antonio Salieri: předehra k opeře Il talismano (1788) /3:17
- Ludwig van Beethoven: Koncert C dur pro housle, violoncello a klavír opus 56 /34:47
- Oskar Nedbal: Předehra k operetě Vinobraní /7:30
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Biscaya (1. dějství /3:20
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Polka /1:54
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Leda - Semiramis - Kleopatra, melancholický valčík /8:18
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Intermezzo mezi 4. a 6. obrazem /4:14
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Allegro moderato (3. dějství 7. obraz) /2:46
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Rondo (1. dějství 7. obraz) /6:39
- Oskar Nedbal: Princezna Hyacinta - Ballabile (3. dějství 6. obraz) /7:17
21.15
- Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata F dur pro housle a klavír KV 377 /21:04
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet Es dur opus 33, číslo 2 "Žert" /16:50
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet g moll "Jezdecký" opus 74, číslo 3, Hob. III:74/3 /21:28
Neděle 24. 3. 2024
5.00
- Johann Michael Bach: Meine Seele erhebt den Herren /2:58
- Johann Michael Bach: Herr Christ, der einig Gottes Sohn /1:16
- Johann Michael Bach: Gelobet seist du, Jesu Christ /1:55
- Johann Michael Bach: Jesus Christ, unser Heiland, der Tod überwand /2:45
- Johann Michael Bach: O Herre Gott, Vater in Ewigkeit /3:17
- Johann Michael Bach: Allein Gott in der Höh sei Ehr /2:45
- Johann Michael Bach: Mag ich Unglück nicht widerstahn /2:47
- Johann Michael Bach: Kommt her zu mir, spricht Gottes Sohn /1:43
- Johann Michael Bach: Der Herr ist mein getreuer Hirt /1:30
- Johann Michael Bach: Wen wir in höchsten Nöten sein /2:04
- Johann Michael Bach: Ich ruff zu dir, Herr Jesu Christ /3:16
- Johann Michael Bach: Ich ruff zu dir, Herr Jesu Christ II /1:49
8.00
- Dietrich Buxtehude: Membra Jesu nostri /56:03
10.00
- Dietrich Buxtehude: Preludium a fuga e-moll BuxWV 142 /9:10
- Dietrich Buxtehude: Preludium a fuga fis-moll BuxWV 146 /7:42
- Dietrich Buxtehude: Preludium a fuga g-moll BuxWV 149 /7:49
12.05
- Giovanni Battista Sammartini: Della Passione di Gesu Cristo - Pašije Ježíše Krista (1759) /32:43
- Marc-Antoine Charpentier: Zapření svatého Petra H 424 pro sóla, sbor a basso continuo /12:38
- Jaroslav Krček: Hořické pašije /33:22
22.15
- Johann Sebastian Bach: Matoušovy pašije - výběr /66:03
- John Dowland: Pět skladeb pro loutnu /16:09
Pondělí 25. 3. 2024
1.00
- Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy (1874) /29:05
- Nikolaj Rimskij-Korsakov: Klavírní trio c moll (1897) /28:10
- Nikolaj Rimskij-Korsakov: Let čmeláka pro violu a klavír /1:13
12.05
- Hector Berlioz: Tristia opus 18 /18:15
- Camille Saint-Saëns: Requiem opus 54 pro čtyři sólové hlasy sbor a orchestr (1878) /36:54
21.15
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 6 c moll "Utrpení v olivovém háji" /7:54
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 7 f moll "Bičování" /9:24
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 8 B dur "Korunování trny" /5:59
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 9 A dur "Ježíš nese kříž" /5:53
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 10 g moll "Ukřižování" /9:04
Úterý 26. 3. 2024
1.00
- Petr Eben: Job /57:26
12.05
- Georg Philipp Telemann: Kantáta "Der am Ötberg zagende Jesus" /16:22
- Georg Philipp Telemann: Kantáta "Was gibst du denn, o meine Seele" /11:09
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tré, opus 3, číslo 10 a moll /4:41
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tré, opus 3, číslo 11 g moll /5:50
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tré, opus 3, číslo 12 A dur /8:29
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa g moll opus 1 číslo 10 /6:22
18.35
- Francesco Bartolomeo Conti: Languet anima mea - kantáta pro soprán 2 hoboje smyčce a basso continuo (1716) /13:29
- Johann Sebastian Bach: Fantasie a fuga c-moll pro varhany BWV 537 /10:28
23.10
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 6 c moll "Utrpení v olivovém háji" /7:54
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 7 f moll "Bičování" /9:24
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 8 B dur "Korunování trny" /5:59
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 9 A dur "Ježíš nese kříž" /5:53
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencová sonáta číslo 10 g moll "Ukřižování" /9:04
Středa 27. 3. 2024
1.00
- Jan Dismas Zelenka: Triosonáta č. 3 B-dur ZWV 181 /16:09
- Jan Dismas Zelenka: Triosonáta č. 4 g-moll ZWV 181 /20:55
- Jan Dismas Zelenka: Triosonáta č. 5 F-dur ZWV 181 /16:18
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa e moll opus 3 číslo 7 /6:14
12.05
- Francois Couperin: První tenebrae pro středu Svatého týdne (1714) /16:20
- Francois Couperin: Druhá tenebrae pro středu Svatého týdne (1714) /11:31
- Francois Couperin: Třetí tenebrae pro středu Svatého týdne (1714) /11:19
- Francois Couperin: Čtyři verseti /8:38
- Tomaso Albinoni: Koncert d moll opus 9 číslo 2 pro hoboj a orchestr /5:22
21.15
- Luigi Boccherini: Stabat Mater (1781) /39:24
Čtvrtek 28. 3. 2024
1.00
- Johann Sebastian Bach: Sonáta pro housle a cembalo f-moll BWV 1018 /19:15
- Johann Sebastian Bach: Sonáta pro housle a cembalo G-dur BWV 1019 /17:43
- Johann Sebastian Bach: Sonáta pro housle a basso continuo G-dur BWV 1021 /10:09
- Johann Sebastian Bach: Sonáta pro housle a basso continuo e-moll BWV 1023 /12:37
12.05
- Ludwig van Beethoven: Kristus na hoře Olivetské /52:23
18.45
- Tomás Luis de Victoria: Caligaverunt /3:54
- Gregorio Allegri: Miserere /10:01
Pátek 29. 3. 2024
1.00
- Johann Caspar Ferdinand Fischer: Partita in D ze sbírky "Pieces de Clavecin" /10:08
- Johann Pachelbel: Suita č. 5 d-moll pro cembalo /8:08
- Johann Kuhnau: Sonata prima ze sbírky "Frische Clavier Früchte" /8:37
- Johann Pachelbel: Suita č. 12 fis-moll pro cembalo /6:38
- Johann Kuhnau: Sonata qvarta ze sbírky "Musikalische Vorstellungen"* /8:42
- Johann Caspar Ferdinand Fischer: Partita "Clio" ze sbírky "Musikalischer Parnassus" /11:27
- Johann Ludwig Krebs: Preludium ze sbírky "Clavier-Übung" /5:40
12.05
- Vladimír Godár: O Crux - meditace pro sólovou violu /12:01
- Giuseppe Verdi: Requiem (1874) /86:30
16.00
- František Xaver Richter: Snímání z kříže Ježíše Krista, Spasitele našeho /56:33
20.00
- Johannes Brahms: Chorální předehra "O Gott, du frommer Gott" op 112 /4:00
- Johannes Brahms: Chorální předehra "O Welt, ich muss dich lassen" op 112 /2:04
- Johannes Brahms: Chorální předehra "Herzlich tut mich verlangen" op 112 /2:35
- Antonín Dvořák: Biblické písně op. 99 (1894) /26:29
- Antonín Dvořák: Stabat Mater oratorium pro sóla sbor a orchestr op. 58 /84:58
Sobota 30. 3. 2024
1.00
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 1, F dur /6:47
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 2, D dur /7:58
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 3, H dur /6:15
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 4, h moll /7:43
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 5, d moll /6:34
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 6, g moll /5:42
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 7, e moll /6:30
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 8, C dur /6:56
- Arcangelo Corelli: Sonata da chiesa a tre opus 3, číslo 9,f moll /6:38
12.05
- Pietro Locatelli: Concerto grosso opus 1, číslo 8, "Pastorale" a cinque, f moll /14:21
- Pietro Locatelli: Concerto grosso opus 1, číslo 7, a cinque F dur /8:00
- Pietro Locatelli: Concerto grosso opus 1, číslo 9 ,a quatro D dur /11:04
- Pietro Locatelli: Concerto grosso opus 1, číslo 4, a quatro e moll /7:24
- Georg Philipp: Kantáta Telemann: „Meine Rede bleibt betrübt“ /18:02
- Joseph Haydn: Symfonie č. 49 f-moll "La Passione" /20:52
15.30
- Anonymus: Krev Ježíše Krista - officium gregoriánského chorálu z Weingartenu /76:15
18.25
- František Antonín Míča: Abgesungene Betrachtungen 1727 /49:11
22.30
- Heinrich Isaac: Missa paschalis a 6 proprium k zmrtvýchvstání Páně /70:59
- Václav Karel Holan Rovenský: Surrexit Christus hodie - o vzkříšení Pána Krista /2:10
- Václav Karel Holan Rovenský: Triumff, triumff, veselme se- o vzkříšení Pána Krista /1:45
- z Otradovic Adam Václav Michna: Jiná o vzkříšení Páně (Svatoroční muzika) /3:02
Neděle 31. 3. 2024
5.00
- Michal Novenko: Preludium velikonoční II /0:40
- Michal Novenko: Preludium velikonoční /1:51
- Josef Bohuslav Foerster: Tři preludia ze sbírky "Katolický varhaník" - Píseň velikonoční "Třetího dne vstal Stvořitel" /1:45
- Josef Bohuslav Foerster: Tři preludia ze sbírky "Katolický varhaník" - Mešní píseň "Bože před tvou velebností" /2:27
- Josef Bohuslav Foerster: Tři preludia ze sbírky "Katolický varhaník" - Píseň za zemřelé "Vyslyš naše volání" /3:55
- Jiří Ropek: Variace na velikonoční sekvenci Victimae paschali laudes /11:42
- Bohuslav Matěj Černohorský: Toccata C dur /2:59
8.00
- Anonymus: Missa in dominica resurrectionis /41:32
- Heinrich Ignaz Franz von Biber: Růžencové sonáty - Slavná tajemství /7:35
- Dietrich Buxtehude: Preludium a Fuga fis moll /7:41
10.00
- Georg Friedrich Händel: Fuga pro varhany G dur op. 3, č. 2 HWV 606 /4:29
- Georg Friedrich Händel: Fuga pro varhany h moll op. 3, č. 4 HWV 608 /5:36
- Georg Friedrich Händel: Fuga pro varhany a moll op. 3, č. 5 HWV 609 /4:37
- Georg Friedrich Händel: Fuga pro varhany c moll op. 3, č. 6 HWV 610 /4:32
- Georg Friedrich Händel: Fantasie pro varhany F dur /4:27
12.30
- Gustav Mahler: Symfonie č. 2 c moll "Zmrtvýchvstání" pro soprán, alt, sbor a orchestr /77:47
21.15
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista (1708) /3:33
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - první scéna /24:50
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - druhá scéna /43:21
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - třetí scéna /3:36
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - Introdukce /1:19
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - první scéna /24:50
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - druhá scéna /43:21
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - třetí scéna /5:19
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - čtvrtá scéna /13:51
- Georg Friedrich Händel: Vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista - pátá scéna /10:40
- Johann Sebastian Bach: Partita č.6 e moll BWV 830 /33:18
- Domenico Gabrieli: Ricercar č 7 a moll pro sólové violoncello /5:07
Pondělí 1. 4. 2024
1.00
- Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata F dur pro housle a klavír KV 377 /21:04
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet Es dur opus 33, číslo 2 "Žert" /16:50
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet g moll "Jezdecký" opus 74, číslo 3, Hob. III:74/3 /21:28
12.05
- Johann Sebastian Bach: Kantáta Erfreut euch, ihr Herzen BWV 66 /30:20
- Ludwig van Beethoven: Missa solemnis opus 123 D dur /35:34
21.15
- Jan Křtitel Vaňhal: Missa Solemnis in C /34:25
- Jan Křtitel Kuchař: Fantasie g moll pro varhany /7:07
Úterý 2. 4. 2024
1.00
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Sonáta pro housle a klavír f-moll op. 4 /22:58
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Sonáta pro housle a klavír F-dur (1820) /15:23
- Ludwig van Beethoven: Sonáta pro klavír číslo 31 As dur opus 110 /22:04
12.05
- Georg Philipp Telemann: Divertimento b moll /9:10
- Giuseppe Tartini: Koncert D-dur pro violoncello a orchestr /21:31
- Johann Sebastian Bach: Suita č. 3 D-dur BWV 1068 (1727-36 Leipzig) /21:51
18.35
- Johann Sebastian Bach: Kantáta "Am Abend aber desselbigen Sabbats" BWV 42 /22:44
Středa 3. 4. 2024
1.00
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet op. 64 č. 4 G-dur /19:16
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet op. 64 č. 5 D-dur "Skřivánčí" /18:59
- Joseph Haydn: Smyčcový kvartet op. 64 č. 6 Es-dur /17:27
- Wolfgang Amadeus Mozart: Fuga c moll K 426 /4:05
12.05
- Carl Maria von Weber: Koncertní kus f moll pro klavír a orchestr opus 79 /17:11
- Petr Iljič Čajkovskij: Suita pro orchestr č. 2 C-dur op. 53 "Charakteristická" /34:43
21.15
- Johann Stamitz: Missa solemnis in D pro sola sbor a orchestr /33:35
- Johann Sebastian Bach: Fantasia G dur BWV 572 /8:58
Čtvrtek 4. 4. 2024
1.00
- Karel Stamic: Dueto pro housle a violu opus 1 číslo 2 d moll /9:37
- Karel Stamic: Dueto pro housle a violu opus 1 číslo 3 G dur /10:36
- Karel Stamic: Dueto pro housle a violu opus 1 číslo 4 A dur /16:14
- Karel Stamic: Dueto pro housle a violu opus 1 číslo 5 C dur /10:44
- Karel Stamic: Dueto pro housle a violu opus 1 číslo 6 Es dur /7:58
- Domenico Scarlatti: Sonata E dur /4:55
12.05
- Wolfgang Amadeus Mozart: Únos ze Serailu - předehra - Předehra k opeře Únos ze Serailu KV 384 /5:37
- František Vincenc Kramář: Concertino Es dur pro flétnu, klarinet, housle a komorní orchestr opus 70 /34:08
- Luigi Boccherini: Symfonie D-dur op. 35 č. 1 (1782) G. 509 /13:16
18.35
- Anonymus: Ecce virgo /0:39
- Claudio Monteverdi: Hymnus /4:26
- Claudio Monteverdi: Ave Maria /0:25
- Claudio Monteverdi: Antifona Spiritus Sanctus /0:43
- Giovanni Antonio Rigatti: Magnificat /7:48
- Biagio Marini: Sonata /5:44
- Biagio Marini: Dominus vobiscum /1:33
- Biagio Marini: Benedicamus Domino /0:20
- Claudio Monteverdi: Motet laudate Dominum /3:36
Pátek 5. 4. 2024
1.00
- Maurice Ravel: Sonáta pro housle a klavír /17:15
- Maurice Ravel: Tzigan - Cikánka (1924) - Lento quasi cadenza /9:52
- Maurice Ravel: Sonate posthume pro housle a klavír /14:30
- Maurice Ravel: Berceuse sur le nom de Gabriel Fauré /2:48
- Maurice Ravel: Pavana za mrtvou infantku pro sólový klavír /6:28
- Fryderyk Chopin: Čtyři Mazurky op.24 /9:23
12.05
- Bohuslav Martinů: Concertino pro violoncello a komorní orchestr /13:01
- Darius Milhaud: Šašek - suita pro altový saxofon a orchestr /9:52
- Arthur Honegger: Symfonie číslo 3 Liturgická /27:51
Sobota 6. 4. 2024
1.00
- Wolfgang Amadeus Mozart: Sonáta G-dur pro klavír KV 283 /13:03
- Wolfgang Amadeus Mozart: Sonáta B-dur pro klavír KV 570 /18:40
- Jan Ladislav Dusík: Velká sonáta op. 34 Es-dur pro harfu /16:49
- Jan Ladislav Dusík: Velká sonáta op. 34 B-dur pro harfu /10:46
12.05
- Georg Philipp Telemann: Ouverture - Suite D-dur pro trubku, hoboj, smyčce a continuo (Tafelmusik II:1), TWV 55 /28:34
- Louis Spohr: Koncert A-dur pro housle a orchestr (1803) /20:09
- Louis Spohr: Nonet F dur, opus 31 (1813) /32:51
21.15
- Leoš Janáček: V mlhách /12:38
- Leoš Janáček: Sonáta pro housle a klavír /16:57
- Jan Novák: Jarní tance pro flétnu a klavír /16:21
- Jan Novák: Concertino pro kvinteto /13:02
Neděle 7. 4. 2024
5.00
- Jiří Strejc: Koncertní etuda pro varhany /3:30
- Jiří Strejc: Sonata I. (pro varhany) /8:15
- Jiří Strejc: Novela (pro varhany /11:59
8.00
- Jacobus Regnart: Litanie k Panně Marii /8:18
- Joseph Haydn: Mše B-dur Hob. XXII:12 "Theresienmesse" /44:53
- Joseph Haydn: Drei Flötenurstücke /3:48
10.00
- Johann Sebastian Bach: Triosonáta Es-dur pro varhany BWV 525 (ca 1723-27 Leipzig) /13:09
- Johann Sebastian Bach: Triosonáta c-moll pro varhany BWV 526 (ca 1723-27 Leipzig) /12:18
12.05
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Ruy Blas - symfonická předehra op. 95 /7:30
- Jan Křtitel Krumpholz: Koncert op. 4 č. 1 Es-dur pro harfu a orchestr (1772) /26:44
- Petr Iljič Čajkovskij: Symfonie č. 6 h-moll op. 74 "Patetická" /47:16
21.15
- Josef Antonín Plánický: Opella ecclesiastica /75:58
- Zdeněk Fibich: Nálady opus 47 - výběr /58:17
- Bohuslav Martinů: Variace na slovenskou lidovou píseň "Keby som vedela" pro violoncello a klavír H.378 (1959) /10:06
Pondělí 8. 4. 2024
1.00
- Ludwig van Beethoven: Sonáta pro housle a klavír č. 8 G-dur op. 30/3 /16:58
- Ludwig van Beethoven: Sonáta pro housle a klavír č. 10 G-dur op. 96 /23:18
- Ludwig van Beethoven: Sonáta pro klavír f-moll op. 57 "Appassionata" /17:11
12.05
- Camille Saint-Saëns: Koncert č. 3 Es-dur pro klavír a orchestr op. 29 /30:18
- Antonín Dvořák: Vodník op.107 /22:24
21.15
- Samuel Capricornus: Missa Prima - Kyrie /4:06
- Samuel Capricornus: Missa Prima - Gloria /9:28
- Samuel Capricornus: Missa Prima - Credo /11:09
- Samuel Capricornus: Missa Prima - Sanctus - Benedictus /3:13
- Samuel Capricornus: Missa Prima - Agnus Dei /2:06
- Thomas Tallis: Felix namque /12:29
Úterý 9. 4. 2024
1.00
- Wolfgang Amadeus Mozart: Sonáta č. 5 C-dur pro cembalo, flétnu a violoncello Köchel 14 /10:00
- Johann Sebastian Bach: Partita č.13 a moll BWV 827 /20:32
- Johann Sebastian Bach: Partita č.14 D dur BWV 828 /29:04
12.05
- Georg Friedrich Händel: Koncert pro varhany a orchestr č. 1 g-moll /17:38
- Antonio Vivaldi: Koncert F dur pro hoboj a orchestr RV 457 /10:52
- Pieter Hellendaal: Concerto grosso č. 1 g-moll op. 3 /12:01
- Pieter Hellendaal: Concerto grosso č. 2 d-moll op. 3 /12:10
18.35
- Johann Sebastian Bach: Kantáta "Christ lag Todesbanden" BWV 4 /20:00
- Johann Sebastian Bach: Koncert podle Vivaldiho a moll BWV 593 /3:49
Středa 10. 4. 2024
1.00
- Ludwig van Beethoven: Piano trio č. 5 D dur, op. 70 č. 1 "ghost" /25:24
- Ludwig van Beethoven: Piano trio č. 6 Es dur, op. 70 č. 2 /29:01
- Ludwig van Beethoven: Adagio z klavírní sonáty "Měsíční svit" /6:04
12.05
- Nicolo Paganini: Koncert D dur, číslo 1, opus 6 pro housle a orchestr /37:54
- Bedřich Smetana: Hakon Jarl, symfonická báseň op. 16 /15:57
21.15
- Ludwig van Beethoven: Mše C dur opus 86 /39:32
- Josef Ferdinand Norbert Seger: Fuga in F /2:16
Čtvrtek 11. 4. 2024
1.00
- Eugene Ysaye: Sonáta č. 1 g moll pro sólové housle /16:45
- Eugene Ysaye: Sonáta č. 2 a moll pro sólové housle /13:27
- Eugene Ysaye: Sonáta č. 3 d moll pro sólové housle "Balada" /7:51
- Eugene Ysaye: Sonáta č. 4 e moll pro sólové housle /12:24
- Bohuslav Martinů: Česká rapsodie pro housle a klavír (H 307) /10:14
12.05
- Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert pro klavír a orchestr č. 20 d moll dur KV 466 /30:45
- Joseph Haydn: Symfonie č. 96 D-dur "Le Miracle" /22:37
18.35
- Georg Friedrich Händel: Alleluja - sbor z oratoria Mesiáš /4:15
- Johann Sebastian Bach: Sbor z kantáty BWV 207 /4:20
- Carl Philipp Emanuel Bach: Magnificat anima mea Dominum /11:13
- Georg Philipp Telemann: Lobet den Herr, alle seine Heerscharen /3:04
Pátek 12. 4. 2024
1.00
- Franz Schubert: Sonatina D dur pro housle a klavír (D 384; 1816) /13:43
- Franz Schubert: Sonatina a moll pro housle a klavír (D 385; 1816) /22:32
- Franz Schubert: Sonatina g moll pro housle a klavír (D 408; 1816) /19:08
- Franz Liszt: Epitalam pro housle a klavír (1872) /5:01
12.05
- Ralph Vaughan Williams: Koncert pro hoboj a smyčce /18:06
- Richard Strauss: Also sprach Zarathustra /33:06
18.35
- Giovanni Pierluigi da Palestrina: Missa sine Nomine (bez názvu) /23:56
Sobota 13. 4. 2024
1.00
- Georg Philipp Telemann: Fantasie /4:34
- Domenico Scarlatti: Sonata D dur /2:57
- Domenico Scarlatti: Sonata h moll /3:39
- Domenico Scarlatti: Sonata a moll /4:52
- Domenico Scarlatti: Sonata C dur /2:46
- Georg Friedrich Händel: Suite /8:15
- Johann Sebastian Bach: Symfonie C dur /1:19
- Johann Sebastian Bach: Symfonia e moll /2:21
- Heitor Villa-Lobos: Preludium č. 1 /4:20
- Heitor Villa-Lobos: Brazilský tanec /2:03
- Anonymus: Notturno /2:19
- Francesco Tárrega: Recuerdos de la Alhambra /4:06
- Schubert Franz /Carcassi Matteo: Valčík - úprava /2:33
- Bach Johann Sebastian /Götz Walter: Preludium č. 1 z Temperovaného klavíru - Ave Maria /2:03
- Fernando Sor: Menuet A-dur /2:17
- Fernando Sor: Estudio /3:32
- Fernando Sor: Menuet D-dur /2:02
- Augustin Barrios: Allegro solenne "La Catedral" /3:24
12.05
- Georg Friedrich Händel: Koncert pro varhany a orchestr č. 4 F-dur /15:50
- Georg Friedrich Händel: Koncert pro harfu, kytaru orchestr a continuo b moll /14:40
- Georg Friedrich Händel: Concerto grosso op. 3 č. 1 /8:07
- Georg Friedrich Händel: Concerto grosso op. 3 č. 2 /11:25
- Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento D dur, KV 131 /30:30
21.15
- Antonín Rejcha: Kvartet č. 6 G dur pro flétnu, housle, violu a violoncello /28:25
- Wolfgang Amadeus Mozart: Kvintet A dur pro basetový klarinet a smyčce K 581 /30:18
Neděle 14. 4. 2024
5.00
- František Zdenko Skuherský: Preludium E-dur pro varhany /1:42
- František Zdenko Skuherský: Preludium F-dur pro varhany /0:48
- František Zdenko Skuherský: Preludium v dórském modu pro varhany /1:28
- František Zdenko Skuherský: Preludium v mixolydickém modu pro varhany /0:55
- Michal Novenko: Preludium pro F. L. Věka /4:56
- Michal Novenko: Pět preludií na české duchovní písně /6:21
- Michal Novenko: Fantasia Mallorquina /7:53
8.00
- Johann Sebastian Bach: Malá mše A dur BWV 234 /31:16
- Jan Křtitel Vaňhal: Gloria (in G) /25:19
10.00
- Johann Sebastian Bach: Triosonata C dur BWV 529 /15:36
- Samuel Marckfelner: Preambulum /2:25
- Samuel Marckfelner: Primi toni preambulum /0:57
- Samuel Marckfelner: Preambulum na čtyři hlasy /1:41
- Samuel Marckfelner: Danket dem Herrn /0:36
- Samuel Marckfelner: Fantasia octavi toni /1:42
- Anonymus: Fuga F dur /3:18
12.05
- Petr Iljič Čajkovskij: Koncert pro housle a orchestr D dur opus 35 /37:22
- Antonín Dvořák: Symfonie č. 6 D-dur op. 60 (1880) /43:27
21.15
- Georg Friedrich Händel: Mesiáš HWV 56 - první díl oratoria /48:34
- Georg Friedrich Händel: Mesiáš HWV 56 - druhý díl oratoria /30:33
- Georg Friedrich Händel: Mesiáš HWV 56 - třetí díl oratoria /52:07
- Georg Friedrich Händel: Fantasie pro varhany F dur /4:27
- Georg Friedrich Händel: Fantasie pro varhany d moll /3:14
- Georg Friedrich Händel: Fantasie pro varhany A dur /6:21
Pondělí 15. 4. 2024
1.00
- Leoš Janáček: V mlhách /12:38
- Leoš Janáček: Sonáta pro housle a klavír /16:57
- Jan Novák: Jarní tance pro flétnu a klavír /16:21
- Jan Novák: Concertino pro kvinteto /13:02
12.05
- Robert Schumann: Předehra k opeře Hermann a Dorothea /8:24
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro housle a smyčcový orchestr d moll (1822) /23:57
- Antonín Dvořák: Holoubek op.110 /20:17
21.15
- César Franck: Messe in A opus 12 - Messe solenelle /44:32
Úterý 16. 4. 2024
1.00
- Franz Liszt: Le bruissement des arbres /4:05
- Franz Liszt: La Dance des Gnomes /3:04
- Franz Liszt: Funérailles /11:48
- Franz Liszt: Reve amoreux No 3 - Sny milostné /4:29
- Franz Liszt: Consolation en Mi majeur /3:17
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Hudba beze slov op 62/3 /3:01
- Felix Mendelssohn-Bartholdy: Jarní píseň /2:44
- Robert Schumann: Klavírní kvintet Es dur, opus 44 /28:15
12.05
- Antonio Vivaldi: Koncert pro flétnu D dur, Il gardelino RV 90 /11:39
- Antonio Vivaldi: Koncert pro housle smyčce a cembalo "Il Ritiro" Es dur RV 256 /11:51
- Georg Philipp Telemann: Koncert pro dva lesní rohy, housle a orchestr /10:19
- Georg Muffat: Concerto grosso číslo 6 a moll Quis hic /7:32
- Francesco Geminiani: Concerto grosso číslo 12, d moll, "La Follia" /11:59
18.35
- Johann Sebastian Bach: Kantáta "Bleib bei uns, den will Abend werden" BWV 6 /19:08
- Johann Sebastian Bach: Dies sind die heil gen Gebot BWV 678 /4:54