Plánovaný program klasické hudby

Připravovaný dlouhodobý program vážné a duchovní hudby na Proglasu.

Pátek 8. 3. 2019

1.00

  • Carl Philipp Emanuel Bach: Koncert C dur pro sólový klavír Wg. 112/1 /19:08
  • Johann Sebastian Bach: Anglické suity - Suita č.2 a moll BWV 807 /21:15
  • Johann Sebastian Bach: Anglické suity - Suita č.3 g moll BWV 808 /18:19

      12.05

      • Carl Philipp Emanuel Bach: Koncert F-dur pro cembalo a smyčcový orchestr Wq.33 /25:25
      • Carl Philipp Emanuel Bach: Selma - kantáta pro soprán /2:10
      • Carl Philipp Emanuel Bach: Symfonie C dur Wg. 182, číslo 3 z tzv. Hamburských symfonií /11:39
      • Carl Philipp Emanuel Bach: Symfonie A dur Wg. 182, číslo 4 z tzv. Hamburských symfonií /12:25

      18.35

      • Heinrich Schütz: Pašijová moteta SWV 53-60 (1625) /24:36

      23.00

      • Nicolas Gombert: Salve Regina /6:34
      • Tomás Luis de Victoria: Missa de Requiem en 6 partes del Officium Defunctorum /35:29

      Sobota 9. 3. 2019

      1.00

      • Johann Nepomuk Hummel: Sonáta A dur pro violoncello a klavír opus 104 /24:24
      • Franz Schubert: Sonata in A pro housle a klavír D 574 (1817) /23:35
      • Ludwig van Beethoven: Dvanáct variací na téma z oratoria G. F. Händela "Juda Makabejský" /11:32

        12.05

        • Jan Křtitel Vaňhal: Koncert C dur pro violu a orchestr /20:20
        • Pavel Vranický: Symfonie c moll opus 11 (1800) /21:27

        12.50

        • Johann Christian Bach: Koncert d moll pro cembalo a orchestr /18:50
        • Jiří Antonín Benda: Sinfonia D dur, číslo 7 /10:48
        • Jiří Antonín Benda: Sinfonia číslo 8, D dur /7:25

        21.20

        • Bedřich Smetana: Dalibor - druhé dějství /22:04
        • Bedřich Smetana: Dalibor - třetí dějství /44:54

        Neděle 10. 3. 2019

        1.00

        • Fréderic Chopin: Klavírní sonáta číslo 2, b moll, opus 35 /23:21
        • Fréderic Chopin: Klavírní sonáta číslo 3, h moll, opus 58 /28:27
        • Fréderic Chopin: Introdukce a Brilantní polonéza pro violoncello a klavír C dur, opus 3 /8:13

        5.00

        • Marcel Paponaud: Toccata /10:57
        • Charles Maria Widor: Téma a šest variací na nápěv Ave Maris Stella /7:13
        • Joseph Reveyron: Dva Notre-Damské chorály /7:34
        • Georges Aloy: Toccata /10:57

        8.00

        • Orlando di Lasso: Missa pro defunctis /22:10
        • Domenico Scarlatti: Stabat Mater /26:51
        • Domenico Scarlatti: Pět sonát pro varhany /5:24
        • Orlando di Lasso: Missa pro defunctis /22:10

        10.00

        • Josef Klička: Koncertní fantasie c moll /11:05
        • Josef Klička: Koncertní fantasie fis moll /13:10

        12.05

        • Josef Suk: Legenda o mrtvých vítězích op. 35b /8:40
        • Sergej Rachmaninov: Koncert c. 3 d-moll op. 30 pro klavír a orchestr /44:42

        13.05

        • Claude Debussy: Moře /26:04

          21.20

          • Lukáš Hurník: Křížová cesta - pašijová hra pro sólisty, smíšený sbor, dětský sbor, recitátory a orchestr (2010) /63:16
          • Karl Jenkins: Mše za mír /67:57
          • Fidelio Friedrich Finke: Tři ze sedmi chorálových předeher pro varhany - výběr /13:07

          Pondělí 11. 3. 2019

          1.00

          • Josef Suk: Meditace na staročeký chorál "Svatý Václave" /6:44
          • wolfgang Amadeus Mozart: Smyčcový kvartet B dur KV 458 "Lovecký" /26:26
          • Claude Debussy: Smyčcový kvartet g moll opus 10 /26:13

              12.05

              • Christoph Willibald Gluck: Tanec z opery Orfeus a Euridika /6:09
              • Ignaz Moscheles: Concertante in F /13:36
              • Franz Schubert: Symfonie číslo 4 c moll "Tragická" D 417 /32:26

              18.35

              • Anonymus: Mater sanctisimi regisimi regis /1:46
              • Anonymus: Varhanní skladba /1:25
              • Anonymus: Jigg /0:57
              • Anonymus: Duše tělo /2:54
              • Konečný Jaroslav pater: Intráda per regale /2:53
              • Diego Ortiz: Recerkada segunda /2:32
              • Anonymus: Procedentem sponsum /3:12
              • Konečný Jaroslav pater: Intrada /1:40
              • Anonymus: Ich ging mal spatzieren /1:38
              • Tomáš Najbrt: Bouře na moři /3:21
              • Girolamo Frescobaldi: Canzon /3:15

              Úterý 12. 3. 2019

              1.00

              • Andrew Parcham: Solo in G (1701) /6:37
              • John Jenkins: Allemande, Divisions on a Ground /5:49
              • Mathew Locke: Suita in B /9:29
              • Thomas Mace: A Fancy Prelude ( 1675) /6:09
              • Daniel Purcell: Sonata d moll (1698) /6:17
              • Henry Purcell: Preludium in d moll /1:08
              • William Young: Suita d moll /5:39
              • John Jenkins: Suita a moll /7:28
              • John Wilson: Voluntary in B (1659) /2:34
              • Christopher Simpson: Divisions on a Ground (1659) /2:58
              • Anonymus: Faronell’s Ground (1706) /5:44

              12.05

              • Georg Philipp Telemann: Solo pro hoboj a continuo g moll (Tafelmusik III/5), TWV 41 /11:11
              • Georg Philipp Telemann: Sinfonia pro 2 hoboje, smyčce a continuo B dur (Tafelmusik III/6), TWV 50 /1:57
              • Arcangelo Corelli: Sonate Posthume A dur WoO 5 (Amsterodam 1714) /5:00
              • Arcangelo Corelli: Sonate Posthume D dur WoO 7 (Amsterodam 1714) /5:01
              • Arcangelo Corelli: Sonate Posthume D dur WoO 8 (Amsterodam 1714) /6:21
              • Giuseppe Torelli: Koncert opus 6, číslo 4, D dur /4:27
              • Giuseppe Torelli: Koncert opus 6, číslo 5, g moll /3:20
              • Giuseppe Torelli: Koncert opus 6, číslo 7, C dur /3:32
              • Giuseppe Torelli: Koncert opus 6, číslo 9, a moll /4:11
              • Giuseppe Torelli: Koncert opus 6, číslo 10, d moll /5:45

              18.35

              • Johann Sebastian Bach: Kantáta "Ein feste Burg ist unser Gott" BWV 80 /25:13

              23.00

              • Giovanni Battista Sammartini: L’addolorata Divina Madre (1759) /39:51

              Středa 13. 3. 2019

              1.00

              • Jean Henri D´Anglebert: Suita in g /23:35
              • Jean Henri D´Anglebert: Suita in C /26:51
              • Jean Henri D´Anglebert: Výběr z I. III.a IV. Suity /6:54

              12.05

              • Josef Suk: Dramatická předehra op. 4 /12:44
              • Ernest Bloch: Hebrejská suita (1950) /12:33
              • Gustav Mahler: Adagio ze symfonie č.10 /26:24

              18.35

              • Felix Mendelssohn-Bartholdy: Žalm 42. "Wie der Hirsch schreit nach frischern Wasser" opus 42 /25:00

              Čtvrtek 14. 3. 2019

              1.00

              • Enrique Granados: Španělský tanec opus 37, číslo 5 /3:53
              • Isaac Albeniz: Malagueňa, Katalánská píseň a Tango /9:05
              • Gabriel Fauté: Tři skladby /10:44
              • Maurice Ravel: Skladba ve formě habanéry /2:53
              • Manuel de Falla: Španělská suita /14:40
              • Joaquin Nin: Sequida Espaňola /9:26
              • Enrique Granados: Intermezzo z opery "Goyescas" /5:10
              • Manuel de Falla: Španělský tanec /7:29

              12.05

              • Jan Křtitel Vaňhal: Varhanní koncert F dur /17:00
              • Jiří Antonín Benda: Koncert pro violu F dur (1775) /21:07
              • Johann Christian Bach: Symfonie op. 18 č. 1 Es-dur /13:39

              18.35

              • Gregorio Allegri: Miserere /10:01
              • Giovanni Pierluigi da Palestrina: Incipit lamentatio /4:54
              • Tomás Luis de Victoria: Caligaverunt /3:54
              • Giovanni Pierluigi da Palestrina: Dum complerentur /5:35

              23.00

              • Karel Svozil: Vesmírný poutník (2014) kantáta pro sóla sbor a komorní orchestr na text Jiřího Bureše /39:12

              Pátek 15. 3. 2019

              1.00

              • Bedřich Smetana: Klavírní trio g moll, opus 15 (1855) /26:49
              • Josef Suk: Klavírní trio c moll, opus 2 (1889) /15:07
              • Vítězslav Novák: Trio quasi una balada d moll, opus 27 (1902) /16:25

              12.05

              • Ondřej Kukal: Clarinetino opus 11 Concertino pro klarinet a smyčce (1990) /12:32
              • Josef Bohuslav Foerster: Symfonie číslo 3 D dur "Život", op. 36 /40:05

              18.35

              • Giovanni Animuccia: Deh, veniente, Pastori (1563) /2:53
              • de Langa Francisco Soto: Cor mio dolente e tristo (1583) /3:06
              • de Langa Francisco Soto: Nell´apparir del sempiterno sole (1599) /2:23
              • Anonymus: Sinfonia (1600) /3:39
              • de Langa Francisco Soto: Faticosa é la via (1577) /2:35
              • Emilio de Cavalieri: Il Ciel clemente(1600) /3:29
              • Luca Marenzio: Pietro cosi dicea /3:23
              • Anonymus: Sinfonia "Sancta Maria" (1604) /2:35

              23.00

              • Anonymus: Mentre il mio spirto langue (1591) /3:04
              • Virgilio Mazzocchi: Deh, ritorna al tuo Signore (1650) /2:40
              • Johann Hieronymus Kapsberger: Canario (1640) /3:12
              • de Langa Francisco Soto: Signor, ti benedico (1577) /2:20
              • Giovanni Francesco Anerio: Dio ti salvi, Maria (1617) /4:02
              • Anonymus: Perder gl´amici (1577) /3:27
              • Giovanni Francesco Anerio: Torna la sera bruna (1617) /4:23
              • Anonymus: Fuggi fuggi quel ben (1650) /4:18
              • Giovanni Francesco Anerio: O penitenza, gioia del core /3:34
              • Anonymus: La santa allegrezza /2:52
              • Anonymus: Perché m´inviti pur (1577) /1:43
              • Anonymus: Canzona (1604) /3:27

              Sobota 16. 3. 2019

              1.00

              • Frederic Chopin: Fantasie f moll, opus 49 /14:10
              • Frederic Chopin: Bolero opus 19 /7:21
              • Frederic Chopin: Fantasie-Impromptus opus 66 /5:26
              • Frederic Chopin: Polonéza As dur, opus 53 /6:48
              • Joseph Haydn: Sonáta pro klavír číslo 60, C dur /16:31
              • Fryderyk Chopin: Balada číslo 4, As dur, opus 47 (1841) /7:06

              12.05

              • Mikuláš Kraft: Koncert číslo 3 pro violoncello a orchestr a moll, opus 5 (1819) /24:12
              • Joseph Haydn: Symfonie číslo 65, A dur, Hob. I:65 /23:47

              13.00

              • František Antonín Rössler-Rosetti: Koncert pro hoboj a orchestr F-dur /19:37
              • Luigi Boccherini: Symfonie F-dur op. 35 č. 4 (1782) G. 512 /11:38

              21.20

              • Bohuslav Martinů: Hry o Marii /66:18

              Neděle 17. 3. 2019

              1.00

              • Jan Ladislav Dusík: Sonáta pro klavír s doprovodem houslí a violoncella, op. 2, c. 3 e moll /14:55
              • Jan Ladislav Dusík: Sonáta pro klavír As dur "Návrat do Paříže" (Le retour a Paris) op. 64 C 221 /45:31

              5.00

              • Petr Eben: Hommage á Dietrich Buxtehude (1987) /8:37
              • Petr Eben: Mutationes (1980) /16:23
              • Josef Klička: Preludium číslo 7, Es dur (1873) /1:42

              8.00

              • Luigi Boccherini: Stabat Mater G. 532 /42:28
              • Gaudentius Dettelbach: Paratum cor meum, Deus /7:04
              • Gaudentius Dettelbach: O felicem et beatum custodiri /6:37

              10.00

              • Giuseppe Guami: Canzona /12:14
              • Giullio Belli: O sanctorum convivium /1:54
              • Lodovico Grossi de Viadana: Sinfonia musicale Nr. 2 /5:10
              • Cesario Gussago: Sonata XVIII /4:25
              • Hans Leo Hassler: Canzona XII /6:05

              12.05

              • Jean Sibelius: Koncert pro housle a orchestr d moll op. 47 (1903) /31:43

              12.40

              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: Šehrezáda op. 35 /45:55

              21.20

              • Antonio Caldara: Magdalena u nohou Kristových (cca 1700) /59:19
              • Antonio Caldara: Magdalena u nohou Kristových (c 1700) /66:43
              • Antonio Vivaldi: Concerto a moll RV 86 /9:38
              • Antonio Vivaldi: Concerto g moll RV 103 /9:30

              Pondělí 18. 3. 2019

              1.00

              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: Klavírní trio c moll (1897) /39:18
              • Franz Liszt: Dvě legendy S175 /19:56

              12.05

              • Hector Berlioz: Benvenuto Cellini, operní předehra op. 23 (1838) /10:57
              • Hector Berlioz: Faustovo prokletí opus 24 /8:00
              • Hector Berlioz: Te Deum - dodatek /4:21
              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: Dubinuška (1905) /4:50
              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: Sinfonieta na ruské téma a moll op.31 /22:17

              18.35

              • Antonín Jan Nepomuk Brosmann: Oratorium breve „O vos omnes" /24:18

              Úterý 19. 3. 2019

              1.00

              • Mauro Giuliani: Koncertantní duo pro housle a kytaru op. 25 /36:51
              • Nicolo Paganini: Grand Sonata /23:19

              12.05

              • Jan Dismas Zelenka: Missa Sancti Josephi ZWV 14 (1731/2) /38:18
              • Heinrich Ignaz Franz von Biber: Litanie k svatému Josefu /13:14

              18.35

              • Johann Sebastian Bach: Kantáta "Nach dir, Herr, verlanget mich" BWV 150 /15:24
              • Johann Sebastian Bach: Fantasia G dur BWV 572 /8:58

              23.00

              • František Xaver Thuri: Křížová cesta svatohorská (2000) /30:58
              • František Xaver Thuri: Koncert pro hoboj a orchestr d moll /8:06

              Středa 20. 3. 2019

              1.00

              • P[adre] Antonio Soler: Fandango /12:00
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta d-moll pro cembalo R 117 /5:47
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta d-moll pro cembalo R 104 /2:47
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta fis-moll pro cembalo /7:26
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta Fis-dur pro cembalo R 90 /5:57
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta cis-moll pro cembalo R 20 /5:16
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta cis-moll pro cembalo R 21 /5:00
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta Des-dur pro cembalo R 88 /5:22
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta e-moll pro cembalo R 113 /4:36
              • P[adre] Antonio Soler: Sonáta d-moll pro cembalo R 39 /4:02

              12.05

              • Richard Wagner: Bacchanalia, baletní hudba z 1. dějství opery Tannhäuser /13:05
              • Louis Spohr: Koncert A-dur pro housle a orchestr (1803) /20:09
              • Béla Bartók: Dva obrazy pro orchestr /18:05

              18.35

              • Jacob Arcadelt: Ave Maria /9:02
              • Antonij Arenskij: Otče náš /2:31
              • Arvo Pärt: Bogorodice djevo raduj sja /1:01
              • Ola Gjeilo: Ubi caritas /3:41
              • Antonio Lotti: Crucifixus /2:53
              • Tomás Luis da Victoria: Ave Maria /9:02
              • Lodovico Viadana: Exsultate justi /2:26
              • Robert Parsons: Ave Maria /9:02
              • Zdeněk Lukáš: Lacrimosa /4:29

              Čtvrtek 21. 3. 2019

              1.00

              • František Xaver Richter: Sonáta pro flétnu a basso continuo G dur /22:27
              • František Xaver Richter: Sonáta pro flétnu a basso continuo g moll /21:19
              • Luigi Boccherini: Sonáta číslo 14, Es dur pro violoncello a basso continuo /16:03

              12.05

              • Modest Petrovič Musorgskij: Chovanština - výběr z opery /11:13
              • Modest Petrovič Musorgskij: Písně a tance smrti /22:46
              • Modest Petrovič Musorgskij: Píseň o bleše /3:32
              • Modest Petrovič Musorgskij: Noc na Lysé hoře /12:57

              18.35

              • Domenico Scarlatti: Pět sonát pro varhany /18:21
              • František Zdenko Skuherský: Preludium E-dur pro varhany /1:42
              • František Zdenko Skuherský: Preludium F-dur pro varhany /0:48
              • František Zdenko Skuherský: Preludium v dórském modu pro varhany /1:28
              • František Zdenko Skuherský: Preludium v mixolydickém modu pro varhany /0:55

              23.00

              • André Campra: Rekviem /43:22

              Pátek 22. 3. 2019

              1.00

              • Jan Ladislav Dusík: Sonáta op.10 č.2 /11:03
              • Bedřich Smetana: Bagately a impromptus /11:32
              • Bedřich Smetana: Koncertní etuda Na břehu mořském /5:32
              • Antonín Dvořák: Siluety op.8 /10:07
              • Leoš Janáček: V mlhách /14:48
              • Bohuslav Martinů: Etudy a polky /6:14

              12.05

              • Luboš Fišer: Patnáct listů podle Dürerovy Apokalypsy /11:37
              • Christian Sinding: Legenda pro housle a orchestr op. 46 /2:18
              • Leonard Bernstein: Symfonie číslo 2 "Věk hrůzy" /36:36

              18.35

              • Cipriano de Rore: Moteto Infelix ego /12:14
              • Cipriano de Rore: Moteto - Ave Regina caelorum /5:55
              • Cipriano de Rore: Moteto - Descendi in hortum meum /5:34

              23.00

              • Josquin Desprez: Salve Regina /4:05
              • Josquin Desprez: Ave Maria /4:44
              • Josquin Desprez: O bone et dulcissime Jesu /5:41
              • Josquin Desprez: Usequequo, Domine, oblivisceris me /7:18
              • Josquin Desprez: Stabat Mater dolorosa /8:03
              • Josquin Desprez: Ave nobilissima creatura /8:37

              Sobota 23. 3. 2019

              1.00

              • Richard Strauss: Sonata F dur pro violoncello a klavír op.6 /28:31
              • Zoltán Kodály: Sonáta pro violoncello sólo op. 8 (1915) /31:41

              12.05

              • Jan Václav Antonín Stamic: Koncert pro klarinet a orchestr B dur /16:01
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta Es dur KV 67 /2:26
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta H dur KV 68 /3:49
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta D dur KV 69 /3:41
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta D dur KV 144 /4:36
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta F dur KV 145 /2:56
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta H dur KV 212 /4:21
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta A dur KV 225 /5:21
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta C dur KV 278 /3:29
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Chrámová sonáta C dur KV 329 /4:02

              13.00

              • Joseph Haydn: Koncert C-dur pro varhany Hob. XVIII /8 /15:45
              • František Xaver Richter: Symfonie číslo 1 B dur /12:58

              21.20

              • Oskar Nedbal: Jste kavalír z operety Polská krev /2:49
              • Oskar Nedbal: Bratři, jsem zamilován z operety Polská krev /3:34
              • Oskar Nedbal: Slyšte jen z operety Polská krev /4:40
              • Oskar Nedbal: Halka chce muže mít z operety Polská krev /2:34
              • Oskar Nedbal: Ta nebo žádná z operety Polská krev /4:29
              • Oskar Nedbal: Blondýnky sladké z operety Polská krev /3:15
              • Oskar Nedbal: Jste krásná dnes z operety Polská krev /3:27
              • Oskar Nedbal: Jednadvacet z operety Polská krev /4:31
              • Oskar Nedbal: Já jsem hrozně muzikální z operety Vinobraní /3:17
              • Oskar Nedbal: Sladká dívko má z operety Vinobraní /3:56
              • Oskar Nedbal: Kašpárku, můj mužíčku z operety Vinobraní /3:21
              • Oskar Nedbal: Má krásná vílo z operety Vinobraní /3:26
              • Oskar Nedbal: Finále z operety Vinobraní /2:18
              • Oskar Nedbal: Vzdálenou chceš hvězdu mít z operety Vinobraní /3:29
              • Oskar Nedbal: Píseň mladé vdovy z operety Krásná Saskia /4:18
              • Oskar Nedbal: Polkový dvojzpěv z operety Krásná Saskia /2:51
              • Oskar Nedbal: Kdo kariéru udělal z operety Krásná Saskia /1:37
              • Oskar Nedbal: Duet Jessie a Tommyho z operety Krásná Saskia /3:30
              • Oskar Nedbal: Věru těžko... z operety Krásná Saskia /1:56
              • Oskar Nedbal: Ach moje srdce finále z operety Krásná Saskia /4:53

              Neděle 24. 3. 2019

              1.00

              • Josef Suk: Životem a snem op. 30 /36:15
              • Josef Suk: O přátelství op. 36 /5:21
              • Josef Suk: Epizody /16:11

              5.00

              • Maurice Duruflé: Scherzo op.2 /5:48
              • Marcel Dupré: Variace na hymnus Ave Maris Stella /8:02
              • Eugéne Gigout: Toccata /15:23
              • Adrien Rougier: Toccata a Fuga /9:25

              8.00

              • Antonín Rejcha: Missa pro defunctis - Requiem pro sóla, sbor, orchestr a varhany /55:05

              10.00

              • Jakob Hassler: Toccata /7:56
              • Charles Luyton: Canzon /3:03
              • Charles Luyton: Fantasie /2:59
              • Charles Luyton: Fuga suavissima /9:05

              12.05

              • Anatolij Ljadov: Začarované jezero op. 62 /8:02
              • Petr Iljič Čajkovskij: Koncert pro housle a orchestr D dur opus 35 /37:22

              12.55

              • Modest Petrovič Musorgskij: Obrázky z výstavy /33:26

              21.20

              • Hector Berlioz: Requiem opus 5 - první část /48:56
              • Hector Berlioz: Requiem op. 5 - druhá část /38:13
              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: V háji, carský hon a bouře /8:04
              • Nikolaj Rimskij-Korsakov: Suita z pohádkové opery Sněguročka (1881) /5:33
              • Oskar Nedbal: Z pohádky do pohádky taneční báchorka o čtyřech jednáních a šesti obrazech /43:01

              Pondělí 25. 3. 2019

              1.00

              • Novák Pavel Zemek: 24 preludií a fug (1989 - 2006) Sešit jedna podle Starého zákona /21:35
              • Novák Pavel Zemek: 24 preludií a fug (1989 - 2006) Sešit dva podle Starého zákona /25:43
              • Novák Pavel Zemek: 24 preludií a fug (1989 - 2006) Sešit čtyři podle Nového zákona „Krajiny s jahňátky“ /10:55

              12.05

              • Antonín Dvořák: Valčík A - dur /4:12
              • Robert Schumann: Rekviem za Mignon op. 98b pro sbor, sólisty a orchestr /12:39
              • Johannes Brahms: Symfonie číslo 3, F dur, opus 90 /35:46

              18.35

              • Petr Fiala: Maria, Růže tajemná - výběr mariánských písní /24:18

              Úterý 26. 3. 2019

              1.00

              • Jan Dismas Zelenka: Sonáta číslo 1 F dur /15:19
              • Jan Dismas Zelenka: Sonáta číslo 3 B dur /13:58
              • Jan Dismas Zelenka: Sonáta číslo 5 F dur /14:43
              • Jan Dismas Zelenka: Sonáta číslo 6 c moll /13:29

              12.05

              • Oskar Nedbal: Předehra k operetě Vinobraní /7:30
              • Oskar Nedbal: Operetní árie /6:42
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Polka (1. obraz) /4:30
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Rej nymf - Vosí tanec - Adagio (2. obraz) /14:43
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Pochod (4. obraz) /3:24
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Králova garda (5. obraz) /6:22
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Valse triste (Smutný valčík /6:21
              • Oskar Nedbal: Pohádka o Honzovi - Závěrečný tanec (5. obraz) /2:54

              23.00

              • František Xaver Thuri: Stabat Mater /32:51
              • Jan Hanuš: Tři postní moteta (1969) /6:03

              Středa 27. 3. 2019

              1.00

              • Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata e moll pro housle a klavír KV 304 /14:16
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata A dur pro housle a klavír KV 305 /15:58
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata A dur pro housle a klavír KV3 526 /25:39
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Sonata Es dur pro housle a klavír KV 380 /4:31

              12.05

              • Camile Saint-Saëns: Labuť /3:22
              • Richard Strauss: Koncert pro hoboj a orchestr D dur /25:56
              • Leoš Janáček: Lašské tance /22:26

              18.35

              • Arvo Pärt: Stabat Mater /23:54

              Čtvrtek 28. 3. 2019

              1.00

              • Louis Vierne: 24 skladeb ve volném stylu opus 31 - druhý díl /60:04

              12.05

              • Joseph Haydn: Koncert pro housle a cembalo F dur, Hob. XVIII:6 /19:33
              • Carl Philipp Emanuel Bach: Symfonie pro dvě flétny, dva fagoty, dvě horny, smyčce a basso continuo F dur, Wq. 175 /10:20
              • Johann Christian Bach: Symfonie opus 3, číslo 3, Es dur /10:36
              • Johann Christian Bach: Symfonie opus 3, číslo 4, B dur /10:12

              18.35

              • František Xaver Brixi: Opus patheticum de septem doloribus Beatae Mariae Virginis /22:29

              23.00

              • Camille Saint-Saëns: Ave Maria /2:54
              • Camille Saint-Saëns: Requiem opus 54 pro čtyři sólové hlasy sbor a orchestr (1878) /36:54

              Pátek 29. 3. 2019

              1.00

              • Petr Eben: Job /57:26

              12.05

              • Maurice Ravel: Skladba ve formě habanery /2:39
              • Gustav Holst: Planety op. 32 /50:10

              18.35

              • Josquin Desprez: Praeter rerum seriem /7:27
              • Josquin Desprez: Miserere mei, Deus /15:25
              • Josquin Desprez: Stabat Mater á 5 /1:51

              23.00

              • Orlando di Lasso: On monte Oliveti /4:30
              • Orlando di Lasso: Melancholie /34:36

              Sobota 30. 3. 2019

              1.00

              • Niccolo Paganini: 24 Capricci pro sólové housle /60:24

              12.05

              • František Xaver Dušek: Koncert pro klavír a orchestr Es dur /20:51
              • Joseph Haydn: Symfonie č.104 D-dur Londýnská /25:54

              12.55

              • Karel Kohout: Koncert E dur pro kytaru a smyčce /21:46
              • Josef Mysliveček: Sinfonia in B /10:39

              21.20

              • Giuseppe Verdi: Aida /65:03

              Neděle 31. 3. 2019

              1.00

              • Fryderyk Chopin: 24 preludií op. 28 /41:06
              • Fryderyk Chopin: Balada op. 52 č. 4 f-moll /12:00
              • Fryderyk Chopin: Smuteční pochod c mol opus 72 /6:07

              5.00

              • Johann Sebastian Bach: Preludium a fuga e-moll BWV 548 (1727-36 Leipzig) /13:29
              • Johann Sebastian Bach: Fantasie a fuga g-moll pro varhany BWV 542* /12:22

              8.00

              • Heinrich Schütz: Musikalische Exequien op. 7 SWV 279-281 /58:46

              10.00

              • Johann Sebastian Bach: Fantasie a fuga c-moll pro varhany BWV 537 /9:27
              • Johann Sebastian Bach: Fantasie a fuga g-moll pro varhany BWV 542 /15:09

              12.05

              • Jan Křtitel Krumpholz: Koncert op. 4 č. 1 Es-dur pro harfu a orchestr (1772) /26:44

              12.35

              • Anton Bruckner: Symfonie číslo 6, A dur WAB 106 /51:40

              21.20

              • Georg Philipp Telemann: Pašijové oratorium TWV 5:2 Das selige erwägen des bitten leidens und sterbens Jesu Christi /112:18
              • Jan Dismas Zelenka: Litanie Lauretanne "Consolatrix afflictorum" ZWV 151 (1744) /21:19
              • Jan Dismas Zelenka: Magnificat in C ZWV 107 (1727) /10:37

              Pondělí 1. 4. 2019

              1.00

              • Arne Linka: Improvizace na moravskou lidovou píseň "Zaleť sokol bílý pták" /5:11
              • Arne Linka: Improvizace /40:13
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "U panského dvora" /7:29
              • Arne Linka: Improvizace /40:13
              • Arne Linka: Improvizace na ukolébavku "Spi, děťátko, spi" /3:17
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "Tancuj, tancuj, vykrůcaj" /1:04
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "Nechoť tam, pojď, rač k nám" /0:46
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "Andulka konopí močila" /2:38
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "Pod dubem, za dubem" /1:06
              • Arne Linka: Improvizace na píseň "Ó hřebíčku zahradnický" /3:42
              • Rudolf Friml: Improvizace na Oslí serenádu /6:17
              • Rudolf Friml: Pražská improvizace /9:37
              • Rudolf Friml: Melodie z operety Rose Marie /5:07
              • Rudolf Friml: Melodie z operety Allahova dovolená /4:46

              12.05

              • Franz von Suppé: Předehra k operetě "Lehká kavalérie" /7:18
              • Paul-Agricole Genin: Karneval v Benátkách /10:49
              • Wolfgang Amadeus Mozart: Hudební žert K. 522 /20:42
              • Václav Trojan: Čtyři karikatury s jednou navíc pro dechový orchestr a bicí nástroje s klavírem (1973) /13:32

              18.35

              • Robert Hejnar: Stabat Mater /26:39

              Úterý 2. 4. 2019

              1.00

              • Anonymus: Estampie /5:50
              • Tarik O´Regan: Virelai Douce Dame Jolie (2013) /5:44
              • Johann Sebastian Bach: Preludium a Fuga e moll, BWV 555 /2:58
              • Johann Sebastian Bach: Allegro z Koncertu a moll pro varhany, BWV 593 /3:44
              • Sören Sieg: Africká suita číslo 15 Wakati Njema (2016 Nejvhodnější chvíle) /11:25
              • Satoko Doi-Luck: Suita Omatsuri (2017) /9:25
              • Steve Marshal: Pavana z cyklu Mr. Allerton´s Booke of Music /2:25
              • Nathan Theodoulou: Suita Flautisti (2014) /13:01
              • Jan Rokyta: Hora ca din caval /1:47
              • Jan Rokyta: Soluňski Čoček /3:44

              12.05

              • Tomaso Albinoni: Concerto B dur pro hoboj /6:00
              • Tomaso Albinoni: Sonáta C dur pro hoboj a basso continuo /8:31
              • Arcangelo Corelli: Concerto grosso op. 6 č. 3 c-moll /11:38
              • Arcangelo Corelli: Concerto grosso op. 6 č. 4 D-dur /10:02
              • Antonio Vivaldi: Koncert B-dur pro fagot a orchestr "La notte" RV 501 /9:24
              • Giuseppe Torelli: Koncert a moll pro smyčce opus 6 /6:03

              18.35

              • Johann Sebastian Bach: Kantáta "Dem Gerechten muss das Licht" BWV 195 /19:50
              • Johann Sebastian Bach: Varhanní chorál "Procitni, procitni, lide Páně" BWV 645 /4:26

              23.00

              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VI. sonáta Biber: "Ježíš, který se potí krví" - prolog /0:35
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VI. sonáta Biber: "Ježíš, který se potí krví" /7:04
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VII: sonáta Biber: "Ježíš je bičován" - prolog /0:30
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VII: sonáta Biber: "Ježíš je bičován" /7:48
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VIII. sonáta Biber: "Ježíš je korunován trním" - prolog /0:31
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - VIII. sonáta Biber: "Ježíš je korunován trním" /7:52
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - IX. sonáta Biber: "Ježíš nese kříž" - prolog /0:31
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - IX. sonáta Biber: "Ježíš nese kříž" /8:59
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - X. sonáta Biber: "Ježíš je ukřižován" - prolog /0:39
              • Heinrich Ignaz Franz von: Růžencové sonáty - X. sonáta Biber: "Ježíš je ukřižován" /8:22

              Středa 3. 4. 2019

              1.00

              • František Benda: Sonáta F dur pro flétnu a harfu /8:15
              • Jan Ladislav Dusík: Rondo pro harfu sólo /3:01
              • Dominik Josef Škroup: Koncert G dur pro flétnu /3:37
              • Smetana Bedřich / Trneček H.: Vltava (úprava pro harfu sólo) /10:57
              • Bedřich Smetana: Luisina polka /2:41
              • Antonín Dvořák: Lístek do památníku /1:44
              • Antonín Dvořák: Valčík D dur /3:41
              • Johann Sebastian Bach: Menuet a Badinerie /2:55
              • L. B. Cardon: Rondo f moll pro harfu /2:22
              • Frederic Chopin: Variace na Rossiniho téma /3:47
              • Ernesto Lecuona: Malagueňa /4:39
              • Marianna von Martinez: Allegro E dur pro harfu /3:12
              • Cécile Chaminade: Concertino pro flétnu a harfu /8:59

              12.05

              • Leoš Janáček: Concertino pro klavír 2 housle, violu, klarinet, lesní roh, fagot /16:28
              • Hector Berlioz: Velká symfonie smuteční a triumfální opus 15 (1840) /34:44

              18.35

              • Thomas Tallis: Lamentatio Jeremiae - Pláč proroka Jeremiáše - Lamentace část I. /9:54
              • Thomas Tallis: Lamentatio Jeremiae - Pláč proroka Jeremiáše - Lamentace část II. /15:02

              Čtvrtek 4. 4. 2019

              1.00

              • Maurice Ravel: Sonata pro housle a violoncello /20:47
              • Bohuslav Martinů: Duo číslo 1 pro housle a violoncello H 157 /13:08
              • Bohuslav Martinů: Duo číslo 2 pro housle a violoncello H 371 /11:08
              • Arthur Honegger: Sonatina pro housle a violoncello H 80 /15:47

              12.05

              • Jan Václav Antonín Stamic: Koncert G-dur pro violu a orchestr /15:53
              • Michel Corrette: Koncert č. 3 D-dur pro varhany a komorní orchestr /10:59
              • Joseph Haydn: Symfonie číslo 96, D dur Hob. I:96 "Miracle" /25:11

              18.35

              • Antonio Vivaldi: Stabat Mater RV 621 /18:44
              • Antonio Vivaldi: Koncert g moll /4:50

              23.00

              • Giovanni Battista Sammartini: Della Passione di Gesu Cristo - Pašije Ježíše Krista (1759) /32:43
              • Giovanni Battista Sammartini: Sinfonia A dur /8:29

              Pátek 5. 4. 2019

              1.00

              • Francesco Sponga: Aria Francese Seconda /2:29
              • Claude Gervais: Suita /5:25
              • Arcangelo Corelli: Sonata /5:05
              • Ludwig van Beethoven: Tři Equali /4:36
              • Antonín Dvořák: Slovanský tanec č. 8 /1:38
              • Anton Bruckner: Tři moteta /5:18
              • Gareth Wood: Čtyři kusy pro čtyři trombony /7:09
              • Jan Koetsier: Suite opus 127 /13:16
              • Thelonious Monk: Round Midnight /3:53
              • Joplin Scot: Kaskády /2:44
              • Štěpán Rak: Elegie /8:07

              12.05

              • Juraj Beneš: Koncert pro klavír a orchestr (2001) /26:38
              • Josef Vodák: Symfonie číslo 3 /25:39

              23.00

              • Marbrianus de Orto: Lamentace proroka Jeremiáše /11:21
              • Orlando di Lasso: Lamentace /40:10
              • Tiburtio Massaino: Lamentace pro svatý týden /7:03

              Sobota 6. 4. 2019

              1.00

              • Anonymus: Zvon cisterciáckého kláštera v Křešově /0:25
              • Ferdinand Ignaz Hinterleitner: Koncert číslo 6, C dur pro loutnu s doprovodem houslí basu a loutny /18:16
              • Anonymus: Sonata D dur /14:11
              • Esaias Reusner: Príjemná loutnová radost /2:40
              • A. Sedlak: Aria g moll /1:23
              • Anonymus: Cyklus intabulovaných duchovních písní /22:47

              12.05

              • Jean-Baptiste Lully: Le Burgeois Gentilhomme /14:42
              • Arcangelo Corelli: Sonáta op. 5 č. 10 F-dur pro housle, violoncello a cembalo (1700) /8:54
              • Arcangelo Corelli: Sonáta op. 5 č. 11 E-dur pro housle, violoncello a cembalo (1700) /7:52
              • Francois Couperin: Apotheosy /46:44

              21.20

              • Giuseppe Verdi: Aida /63:50

              Neděle 7. 4. 2019

              1.00

              • Joseph Haydn: Smyčcový kvartet Es dur, opus 50, číslo 3 Hob. III-46 (1787) /19:31
              • Joseph Haydn: Smyčcový kvartet F dur, opus 50, číslo 5 Hob. III-48 "Sen" /16:47
              • Joseph Haydn: Smyčcový kvartet D dur, opus 50, číslo 6 Hob. III-49 "Žabí" /21:26

              5.00

              • Valentin Rathgeber: Aria 13 ex G /1:33
              • Valentin Rathgeber: Aria 14 ex G /2:39
              • Anonymus: Fuga d moll /5:13
              • Anonymus: Quintathön com tremulant, Allemande /2:29
              • Georg Christoph Wagenseil: Larghetto /3:58
              • Valentin Rathgeber: Aria 1 ex F /1:19
              • Anonymus: Nacht-Horn /3:58
              • Josef Mentzel: Fuga in C /4:42

              8.00

              • Gregorio Allegri: Miserere mei /12:19
              • Antonio Lotti: Crucifixus /8:12
              • Giovanni Pierluigi da Palestrina: Stabat Mater Dolorosa /9:29
              • Antonio Caldara: Crucifixus a 16 /4:53
              • Andrea Gabrieli: De Profundis /6:46
              • Francesco Cavalli: Salve Regina /6:27
              • Claudio Monteverdi: Domine ne in furore tuo /3:59
              • Giovanni Gabrieli: Hodie completi sunt /3:51
              • Orlando di Lasso: Tui sunt coeli /3:11

              10.00

              • Johann Krieger: Toccata in C /7:16
              • Karel František Pitsch: Fuga Es dur /3:15
              • Michal Novenko: Improvizace na téma J. Richtera /5:08
              • Michal Novenko: Preludium postní /1:29
              • Louis Vierne: Offertorium /6:12

              12.05

              • Petr Iljíč Čajkovskij: Předehra k opeře Piková dáma /4:00
              • Ludwig van Beethoven: Koncert pro klavír a orchestr číslo 4, G dur, opus 58 /32:34

              12.45

              • Johannes Brahms: Symfonie číslo 4, e moll, opus 98 /41:39

              Pondělí 8. 4. 2019

              1.00

              • Karel Stamic: Duo číslo 1, C dur /14:16
              • Karel Stamic: Duo číslo 3, B dur /15:41
              • Karel Stamic: Duo číslo 5, D dur /14:08
              • Karel Stamic: Duo číslo 6, G dur /13:12

              12.05

              • Ignaz Moscheles: Klavírní koncert číslo 3 g moll opus 58 /29:40
              • Franz Liszt: Uherská rapsodie číslo 4 /11:53
              • Franz Liszt: Uherská rapsodie číslo 5 /10:16

              18.35

              • František Ignác Antonín Tůma: Stabat Mater /18:06
              • Dietrich Buxtehude: Preludium a Fuga fis moll /7:41