Lucia Piussi představí skupinu Terrible 2s

Lucia Piussi představí skupinu Terrible 2s
25. ledna 2022 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Terrible 2s je kapela, kterou po rozpadu skupiny Živé kvety založily její bývalé členky Lucia Piussi a Agnes Lovecká. Jejich debutové album Na vrchole síl se v anketě Proglasu o Album roku 2021 umístilo nejlépe ze všech slovenských nahrávek. Lucia Piussi bude hostem našeho pořadu Jak se vám líbí 22. února 2022.

Skupinu Terrible 2s založily Lucia Piussi a Agnes Lovecká coby nové autorské duo po rozpadu kapely Živé kvety. Vzápětí se k nim přidali i další dva spoluhráči z Živých kvetů, Juraj Mironov a Michal Lašán. Služebně nejmladší členkou je baskytaristka Belinda Rašnerová. Písně skupiny Terrible 2s stojí na beatových podkladech Agnes Lovecké a na kytarových a klavírních harmoniích Lucie Piussi. Lucia je také autorskou textů.

Agnes Lovecká tvrdí: „Dá se říct, že jsme si s Luciou splnily náš hip-hopový sen, i když to nakonec až tak ortodoxní hip-hop není.“ Album Na vrchole síl produkoval Tomáš Sloboda ze skupiny Le Payaco.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web