Pavel Hrubý představí album Between Us

Pavel Hrubý představí album Between Us
11. prosince 2020 Jazz, Aktuality Autor: Milan Tesař

Pod názvem Between Us vychází společné album pianisty Emila Viklického a saxofonisty a klarinetisty Pavla Hrubého. Obsahuje především autorské duety pro klavír a basklarinet. Pavel Hrubý bude hostem pořadu Jak se vám líbí 15. prosince 2020.

V prosinci si v pořadu Jak se vám líbí budeme představovat dvě alba v sestavě klavír a basklarinet. Jedno z nich natočila polská dvojice Dominik Wania a Szymon Klima. Album Fantastico vyšlo v létě 2020 na značce Hevhetia a pianista Dominika Wania o něm bude hovořit 18. prosince.
 
Ve Studiu A České televize v Praze vzniklo v srpnu společné album českého pianisty Emila Viklického a basklarinetisty (a jinak též saxofonisty) Pavla Hrubého s názvem Between Us. Pavel, kterého můžete znát také ze skupin Limbo, Tellemarkk nebo Phoenix Quartet, nám album představí 15. prosince od 19.15. Nahrávka vznikla v produkci Alexeje Charváta, který je současně jejím vydavatelem. Album obsahuje autorské sklaby Emila Viklického a Pavla Hrubého a úpravu skladby Dona Gibsona I Can’t Stop Loving You.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web