Klub Stará Pekárna na podzim 2022

Klub Stará Pekárna na podzim 2022
15. září 2022 Alternativní hudba, Blues, Aktuality Autor: Milan Tesař

Na podzimní koncerty do brněnského klubu Stará Pekárna budeme zvát s jeho dramaturgem Tomášem Kytnarem. Konkrétně vás pozveme na oslavu 23. narozenin Staré Pekárny, na brněnský klubový festival Batch nebo na koncert běloruského akordeonisty Aliaksandra Yasinského.

Oslavy 23. narozenin Staré Pekárny budou probíhat 23. a 24. září 2022. První večer bude patřit funkové kapele Fredy & Krasty a brněnské bluesrockové Kulturní úderce. Sobotní program bude věnován bluesovému hráči na foukací harmoniku Charliemu Slavíkovi a jeho kapele Charlie Slavík Revue.

Na přelomu září a října se Stará Pekárna přidá k celobrněnskému klubovému festivalu Batch. V pátek 30. září zde vystoupí Jan Fic a bratislavská skupina Longital, která právě vydává nové album Dočista. O den později v klubu vystoupí americký zpěvák Aaron Brooks, Phil Shöenfelt s doprovodem skupiny Band of Heysek a americká písničkářka Kristi Lei.

Ve čtvrtek 6. října ve Staré Pekárně představí své sólové album Hlybini běloruský akordeonista Aliaksandr Yasinki. Dále se v klubu představí 3. listopadu skupina Vltava nebo krátce před Vánoci skupina Květy.

NyníPísně
Píseň: Mon grand Zozo (2022); Interpret: Dorzée Aurélie, Theuns Tom; Album: Dorzée A., Theuns T.: The Seven Gardens /CD 1
23:50Duchovní slovo
23:58Simeonovo kantikum
00:00Hymna a chorál
00:05Hitparáda
01:05Komorní hudba
02:00Uši k duši (Rádio 7)

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web