Fresh Meat: Mladé kapely ve Staré Pekárně

Brněnský klub Stará Pekárna připravuje od září nový koncertní cyklus Fresh Meat pro mladé osobité kapely. Vybrané skupiny se představí v 45minutových blocích během koncertních večerů, na které bude vstup zdarma a na kterých si budou dramaturgové ze spřátelených médií (mj. Radio Proglas a kabelová televize BTV) vybírat účinkující do svých pořadů.

Jste mladá, nadějná, osobitá, třeba i začínající kapela? Chcete si zahrát ve Staré Pekárně a zviditelnit se? Pošlete svou nahrávku nebo odkazy na webové stránky s hudebními ukázkami a informacemi (Bandzone, Myspace apod.) na adresu ZknwRdkj2brjEKadb9H. V případě, že budete vybráni, ozveme se vám s nabídkou termínu koncertu ve Staré Pekárně společně se dvěma dalšími vybranými skupinami či jednotlivci. Tímto vystoupením se stanete součástí projektu Fresh Meat, sledovaného přímo na místě kabelovou televizí BTV, hudebním vydavatelstvím Indies, Radiem Proglas a v neposlední řadě publikem v klubu.  Nejzajímavější hudební seskupení pak budou zvána na rozhovor a případnou účast v dokumentu o mladých muzikantských talentech a případně… kdo ví…?

Pokud budete vybráni, jedinou podmínkou pro účast je připravit si prezentaci na asi 45 minut a vzdát se nároku na honorář za odehraný koncert. Tento večer bude pro Vaše posluchače bez vstupného. I ve Vašem zájmu bude zajistit si vlastní propagaci kromě naší klubové.

Na Vaše hudební ukázky se těší Stará Pekárna.

(Převzato z www.starapekarna.cz)