Druhé solové album Romana Dostála

Druhé solové album Romana Dostála
11. února 2017 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

Roman Dostál, zpěvák a klávesista skupiny Oboroh, vydává druhé sólové CD. Nazval je Dobré nebe dobře ví. Představíme si je v pořadu Jak se vám líbí 2. března 2017 od 19.15.

Roman Dostál je spolu se Slávkem Klecandrem zakládajícím členem a dlouholetou oporou skupiny Oboroh. Se Slávkem se střídá u pěveckého mikrofonu a hraje na klávesové nástroje, ke kterým před lety přešel od bicí. Jako host účinkuje také na albech svých kolegů (např. Plocek & Šuranská nebo Lucrezia Borgia).

V roce 2014 Roman Dostál natočil u příležitosti svých padesátých narozenin své první sólové album Více světla, více stínů s texty Petra Střešňáka. S tímto textařem spolupracuje i na své novince Dobré nebe dobře ví, kterou natočil společně s baskytaristou Lukášem Hradilem.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web