Zveme na Colour Meeting 2017 do Poličky

Zveme na Colour Meeting 2017

V Poličce se ve dnech 14. a 15. července 2017 koná festival Colour Meeting. Účinkují například Iamme Candlewick & Cermaque, Ifriqiyya Electrique (Tunisko/Francie), První hoře, Dálava (USA), Songs From Utopia (Švýcarsko), Martin Kyšperský a další. Na festival vás pozve jeho pořadatel Dušan Svíba v pořadu Jak se vám líbí 1. června v 19.15.

Program festivalu nabídne i letos pestrou směs účinkujících z domova i ze světa, z world music, folku i alternativní hudební scény. Těšit se můžete na tunisko-francouzskou skupinu Ifriqyya Electrique, která propojuje tradiční kulturu súfijských mystiků s rockem a elektronikou. Svůj poetický hutný rock předvede jičínská skupina První hoře. Houpací koně ze severních Čech předvedou nejen skladby ze svého nejnovějšího CD Kde jste mý přátelé dneska v noci? Z australského Melbourne přijede skupina Cash Savage & The Last Drinks. Martin Evžen Kyšperský, kapelník skupiny Květy a aktuální držitel Anděla v kategorii Alternativní hudba, se představí jako sólový písničkář. Ze Spojených států přijede zpěvačka s moravskými kořeny Julia Ulehla a zazpívá písně ze svého zajímavého projektu Dálava. V neposlední řadě pak festival ozdobí brněnsko-íránská skupina The Entropies.

Další body programu budou pořadatelé postupně zveřejňovat na www.colourmeeting.cz.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web