Australanka Cash Savage se vrací do Česka

27. října 2016 Aktuality, Country Autor: Milan Tesař

Australská zpěvačka Cash Savage a její skupina The Last Drink loni s úspěchem vystoupily na festivalu Colours of Ostrava. V listopadu 2016 se do Česka vracejí. Vystoupí v Praze, v Jablonci nad Nisou a ve Znojmě. Jejich aktuální album One Of Us si představíme v pořadu Třikrát z Proglasu v úterý 1. listopadu ve 14.30.

Cash Savage vyrůstala v hudebním prostředí, oba její rodiče byli muzikanti. Sama od roku 2009 vystupuje s kytarou a brzy se k ní připojili spoluhráči, které dnes známe jako The Last Drinks. Tato melbournská rocková skupina začínala jako trio, ale postupně se rozrostla až na osm hráčů. V sestavě mají bicí, baskytaru, dvě kytary, banjo a housle a tomu všemu dominuje drsný hlas samotné Cash Savage.

Nové album One Of Us vznikalo stejně jako předchozí The Hypnotiser (2013) pod dohledem producenta Nicka Finche z kapely Graveyard Train. Cash Savage v písních vypráví historky o touze po svobodě a kráse a nevyhýbá se ani partnerským problémům nebo ani smutku ze ztráty a vyrovnávání se s ním. 

Cash Savage & The Last Drinks se představí 4. listopadu v Praze na konferenci Nouvelle Prague, 9. listopadu v Jabonci nad Nisou (Na Rampě) a 11. listopadu ve Znojmě (Na Věčnosti).

NyníHudební zastavení
Skladba: Pater noster; Autor: Čajkovskij Petr Iljíč; Dirigent: Rozehnal Vít; Soubor: Schola od svatého Jana Křtitele v Šumperku
19:00Večerní zíváček
19:15Jak se vám líbí
20:00Večerní zprávy Proglasu,...
20:15Z regionálních studií
20:45Radio Vatikán
21:05Večerní chvály

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Regiony

Regiony

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Rozhovor s duem Ensoi

ensoi_water-ringsPoslechněte si rozhovor s elektropopovým duem Ensoi.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web