Vltava vydává album Spass muss immer sein

Vltava vydává album Spass muss immer sein
21. září 2022 Aktuality Autor: Milan Tesař

Kapela Vltava v čele s Robertem Nebřenským vydává po šesti letech nové album Spass muss immer sein. Kapelník skupiny bude hostem našeho pořadu Jak se vám líbí 11. listopadu 2022.

Skupina Vltava své sedmé studiové album natočila v sestavě, která se osvědčila už na minulé desce Čaroděj: zpěvák a kytarista Robert Nebřenský, František Svačina na klávesové nástroje, baskytarista Tomáš Uhlík, bubeník Ondřej Pomajsl a Ondřej Klímek na saxofony a flétnu.

Kapela na albu pracovala během pandemie. Kapelník a zpěvák Robert Nebřenský říká: „To naše více než dvouleté setkávání nad novými písničkami patřilo k tomu nejlepšímu, co se nám podařilo zažít. Byly to takové šťastné útěky do svobodného a radostného světa, který nám nemůže nikdo vzít.“

O písních na novém albu zpěvák Vltavy říká: „Na albu budou písně inspirované dětstvím, otcovstvím a také synovstvím. Pak samozřejmě láska, staré zkušenosti, něco z minulých životů. Nic nezralého, některá témata jsem v sobě nechal převalovat desetiletí.“

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web