Lenka Dusilová: v Jak se vám líbí o narozeninovém turné

16. března 2016 Aktuality, Alternativní hudba Autor: Milan Tesař

Zpěvačka Lenka Dusilová navštíví v rámci svého narozeninového turné Brno. Koncert se koná 30. března v Sono Centru. O dva dny dříve, 28. března, bude Lenka Dusilová hostem našeho pořadu Jak se vám líbí.

V prosinci 2015 oslavila Lenka Dusilová 40. narozeniny, a proto na první polovinu letošního roku připravila pro své fanoušky narozeninové turné s názvem Oslava života. Jde o celkem 18 koncertů v českých a moravských městech a dva koncerty na Slovensku. Některá vystoupení jsou sólová, jiná s kapelou Baromantika.

Zpěvačka, která v roce 2014 vydala své zatím poslední album V hodině smrti, tak nyní oslaví život. Říká: „Koncerty turné jsou vděkem za to, že se dosud můžu zcela svobodně realizovat skrze hudbu, ať už sama či s výjimečnými hudebníky, s nimiž sdílím kapelu Baromantika. Těším se například na brněnský koncert Baromantiky v klubu Sono, neb chystáme hudební propojení se slovenskou kapelou Longital, v Praze v Paláci Akropolis a v Ostravě v Cooltour budeme s Baromantikou více pracovat s vizuálem, a na všech koncertech se lehce dotkneme retrospektivy a představíme něco z nových nápadů, kterými resonuju. To platí i pro sólové koncerty.“

Rozhovor s Muzikantem Králíčkem

muzikant-kralicek_predseda_obalCDPetr Marek alias Muzikant Králíček vydal po dlouhé době nové album.

Regiony

Regiony

Hudba z ostrovů

mwezi-waq_le-bluesV tomto vydání pořadu Slyšte, lidé! vás zveme na různé ostrovy naší planety.

Ondřej Štveráček s albem Space Project Live

stveracek_space-project-livePoslechněte si rozhovor s jazzovým saxofonistou Ondřejem Šveráčkem o jeho novém albu.

Pískomil se vrací!

piskomil_hotovoo_obalCDSkupina Pískomil se vrací! má nové album.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web