Lenka Dusilová: v Jak se vám líbí o narozeninovém turné

16. března 2016 Aktuality, Alternativní hudba Autor: Milan Tesař

Zpěvačka Lenka Dusilová navštíví v rámci svého narozeninového turné Brno. Koncert se koná 30. března v Sono Centru. O dva dny dříve, 28. března, bude Lenka Dusilová hostem našeho pořadu Jak se vám líbí.

V prosinci 2015 oslavila Lenka Dusilová 40. narozeniny, a proto na první polovinu letošního roku připravila pro své fanoušky narozeninové turné s názvem Oslava života. Jde o celkem 18 koncertů v českých a moravských městech a dva koncerty na Slovensku. Některá vystoupení jsou sólová, jiná s kapelou Baromantika.

Zpěvačka, která v roce 2014 vydala své zatím poslední album V hodině smrti, tak nyní oslaví život. Říká: „Koncerty turné jsou vděkem za to, že se dosud můžu zcela svobodně realizovat skrze hudbu, ať už sama či s výjimečnými hudebníky, s nimiž sdílím kapelu Baromantika. Těším se například na brněnský koncert Baromantiky v klubu Sono, neb chystáme hudební propojení se slovenskou kapelou Longital, v Praze v Paláci Akropolis a v Ostravě v Cooltour budeme s Baromantikou více pracovat s vizuálem, a na všech koncertech se lehce dotkneme retrospektivy a představíme něco z nových nápadů, kterými resonuju. To platí i pro sólové koncerty.“

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web