Jindra Černohorský žádá o podporu na nové CD

Jindra Černohorský žádá o podporu na nové CD
6. listopadu 2019 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

Písničkář a duchovní Jindra Černohorský chystá po dvou letech nové album. Bude se jmenovat Řekni mi… a v tuto chvíli je můžete podpořit na crowdfundingovém webu Startovač. Přitom si můžete poslechnout rozhovor s Jindrou Černohorským, který jsme natočili v roce 2017 na festivalu Náměšťfest.

Nejen nové album v mp3 nebo na CD, ale také koncert u vás doma, lekce na akustickou kytaru nebo laser game s kapelou. To jsou některé odměny, které Jindra Černohorský se svou skupinou připravil na webu Startovač pro své podporovatele.

O chystaném albu písničkář píše:

„Stala se pro nás velká věc. Dokončujeme nové CD. Jak mnozí víte, na jaře roku 2017 jsme vydali první desku (CD) s producentem Borisem Carloffem, na které bylo deset autorských písní. Pod svá křídla si nás tehdy vzalo hudební vydavatelství ROSA a my mohli naši tvorbu zaznamenat a vydat. Od té doby vznikla řada nových písní a některé byly napsány záměrně právě pro toto připravované album, na kterém najdete 13 skladeb. Živě jsme některé z nich ještě nezahráli. I když v průběhu roku 2019 došlo k částečné obměně kapely, potřeba vydat další album zůstala. Proto jsme v roce 2019 minimálně koncertovali a připravovali se na natáčení. Požádali jsme o spolupráci producenta Ivana Kurteva, který souhlasil a spolu s ním se nás ujali Petr Novotný, Petr Havrda a Petr Michal. Lidé, kteří jsou neodmyslitelně spjati s kapelou Žalman a spol. Natáčení probíhalo v první půlce září 2019 právě ve studiu MKP Petra Michala v Českých Budějovicích. Kdybyste se nás zeptali, v čem je druhá deska jiná, tak v mnohém. Řada z vás bude překvapena a my doufáme, že mile.“