Pokračuje akustické turné Davida Kollera

28. září 2013 Aktuality Autor: Milan Tesař

David Koller se vrací na jeviště divadel a kulturních domů s akustickými koncerty, a navazuje tak na úspěšné turné z letošního jara. Na podzim vystoupí ve dvanácti městech. Oproti jarním koncertům se posluchači dočkají několika novinek. Například v roli hosta se na všech koncertech představí Katarína Knechtová.

Při výběru písní bude i tentokrát David Koller sahat do repertoáru Kollerbandu. Samozřejmě zazní také akustické verze písní ze sólových alb i z repertoáru kapel, ve kterých Koller působil, tedy Lucie, Pusy nebo Jasné páky, se kterou dodnes pravidelně koncertuje.

„Podzimní akustické koncerty ozvláštníme speciálním bubenickým setem. Chci využít toho, že  jsme v kapele tři bubeníci spolu s Tomášem Markem a Adamem Kollerem. Oproti jarním koncertům se lehce promění také repertoár celého koncertu," prozrazuje David Koller.

Na všech koncertech v roli speciálního hosta vystoupí slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. „Jsem ráda, že mohu být součástí úžasného projektu, jakým je Davidovo akustické turné. Objet Česko na společných koncertech s Davidem Kollerem je pro mě veliká čest,“ těší se na společné turné interpretka, která předvede jednak skladby ze svých sólových alb, jednak písně skupiny Peha, ve které účinkovala.

Vedle koncertů v rámci akustického turné stihne David Koller na podzim odehrát dalších dvacet vystoupení s mezinárodní formací bubeníků v rámci rytmické show Slet bubeníků. Na konci října bude mít premiéru muzikál o skupině Lucie Větší než malé množství lásky, jehož je David Koller spoluautorem. A na divadelních prknech se Koller kromě akustického turné objeví také před Vánocemi. V divadle Studio DVA  bude účinkovat společně s Ivanou Chýlkovou a Karlem Rodenem v představení Vánoční koleda, které bude uvedeno již třetím rokem.

Na podzimní akustické turné vyrazí David Koller se svou dlouholetou kapelou ve složení Tomáš Marek a Adam Koller – bicí perkuse, Michal Pelant – kytara, zpěv, Michal Nejtek – piano a Marek Minárik – akustická basa.

Akustické turné Davida Kollera

13 + 14.11.2013 Studio Dva, Praha
16.11.2013 Sušice
18.11.2013 Domažlice
21.11.2013 Třinec
22.11.2013 Zlín
27.11.2013 Teplice,
02.12.2013 Mladá Boleslav
03.12.2013 Jablonec
04.12.2013 Turnov
05.12.2013 Litvínov
10.12.2013 Trutnov

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Regiony

Regiony

Rozhovor s duem Ensoi

ensoi_water-ringsPoslechněte si rozhovor s elektropopovým duem Ensoi.

Folkové prázdniny 2022 – o poezii

11kytaraFolkové prázdniny 2022 zahájí peruánská zpěvačka Susana Baca. Tématem festivalu bude poezie.

Hudba národnostních menšin Číny V.

folk_music_china_17Poslechněte si pátou část seriálu o hudbě národnostních menšin Číny.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web