Nové projekty skupiny Lucrezia Borgia

7. července 2015 Aktuality, Folk Autor: Milan Tesař

Po albech se sólovým zpěvem Milana Schelingera a Ivy Landové vydává znojemská skupina Lucrezia Borgia společné CD s francouzskou zpěvačkou Céline Bossu. A chystá také album zhudebněných textů J. R. R. Tolkiena.

Skupina Lucrezia Borgia dotočila dlouho připravované album s francouzskou zpěvačkou Céline Bossu. Vyjde pod názvem Céline Bossu & Lucrezia Borgia – Au coin de la rue vide. Na pulty prodejen by se deska měla dostat v průběhu září. Hudbu a texty napsali Antonín Maceček a Céline Bossu, spoluautorem jedné písně je Jiří Stritzko. Na aranžích a nahrávání písní ve stylu rockových šansonů se podílela celá Lucrezia Borgia a její hosté. V pěti duetech se s vynikající Céline setkají tradiční hosté skupiny, František Segrado a Milan Schelinger. Booklet ilustroval Josef Svoboda, autorkou grafiky je Monika Baštová.

Do konce roku by měl vyjít ještě jeden projekt Lucrezie Borgie. Tentokrát odhalí svoji tvář tvrdě rocková verze kapely, která se tentokrát představí s písněmi na motivy děl J. R. R. Tolkiena (Silmarillion, Hobit, Pán prstenů). Jako hosté na pěveckých postech by se měli objevit Milan Schelinger, Zdeňek Kluka, Franta Segrado nebo Roman Dostal.

NyníPísničky pro hezké...
Píseň: Čecháček a totáček (2014); Interpret: Xindl X; Album: různí: Země československá, domov můj?  /CD 5
15:00Zprávy Proglasu, počasí
15:05Písničky pro hezké...
16:00Kukadlo
16:25Písně
16:55Kolem se toč
17:55Myšlenka na den

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Regiony

Regiony

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Rozhovor s duem Ensoi

ensoi_water-ringsPoslechněte si rozhovor s elektropopovým duem Ensoi.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web