A cappella na kanapi – VOXID

A cappella na kanapi – VOXID
3. března 2019 Aktuality Autor: Milan Tesař

V sobotu 9. března 2019 vystoupí v jazzovém klubu U Staré Paní v Praze německá vokální skupina VOXID. poslechnout si ji můžete v neděli 3. března od 16.30 v pořadu A cappella na kanapi.

Německou vokální skupinu VOXID tvoří tři mužské a dva ženské hlasy. Momentálně je soubor nominován hned čtyřikrát na cenu CARA, nejprestižnější světové ocenění v oboru zpěvu a cappella: za album Shades of Light v kategoriích debut a nejlepší evropské album, za píseň Love Native v kategorii funk/disco a za píseň No Diggity v kategorii hip hop.

Před vydáním svého debutového alba skupina VOXID více než 10 let neúnavně koncertovala. Objevila se v 15 zemích a zaměřovala se na vlastní skladby ve vokálních jazzových aranžích. Pod svým původním jménem Tonalrausch získala ceny jako Ward-Swingle-Award (Rakousko) nebo cenu v Mezinárodní soutěži současného a cappellového zpěvu na Tchaj-wanu.

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web