VeHiBa živě v Jak se vám líbí

VeHiBa živě v Jak se vám líbí
17. září 2022 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

Vítězem finále festivalu Porta 2022 se stala brněnská kapela VeHiBa. Odbornou porotu i diváky nadchla nejen kapela jako celek, ale především výrazná zpěvačka Veronika Bartošová, která v minulosti vystupovala například se skupinami Trio de Janeiro a Do větru. V našem studiu zahraje kapela VeHiBa živě 21. září 2022.

Skupinu VeHiBa tvoří:

Veronika Bartošová – zpěv, akustická kytara
Aleš Vosáhlo – akustická a elektrická kytara
Matrin Švéda – basová kytara
Radim Dačev – cajón a perkuse
 
Na svém webu o sobě uvádějí:

Jsme kapela, která se nenechává svazovat žánry. Tak nějak si hrajeme, co se nám líbí a co zvládnem. Většinou vystupujeme s vlastními písněmi, ale zvládneme odehrát i oslavu, firemní večírek a občas i svatbu. V repertoáru máme i nemálo vlastních verzí našich i světových hitů. Hraní pro publikum nás naplňuje a z praxe si troufnem říct, že většinou i naše hraní naplňuje publikum. Samozřejmě se nezavděčíme nikdy všem, ale vzhledem k tomu, že naše zpěvačka Verča má uvnitř hrudi pravděpodobně jaderný reaktor, je docela těžké nebýt tou přílivovou vlnou energie zasažen.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web