Pavel Čadek: rozhovor o albu 20–30

Pavel Čadek: rozhovor o albu 20–30
21. září 2021 Folk, Aktuality, Alternativní hudba Autor: Milan Tesař

Brněnský písničkář a hráč na violoncello Pavel Čadek vydal nedávno své druhé sólové album. Nazval je 20–30 a my si je představíme v pořadu Jak se vám líbí 30. září 2021. Pavel Čadek bude hostem Anežky Jakubcové.

Pavel Čadek původně působil v rockové kapele The Eclipse, která spojovala tvrdší zvuk s tóny violoncella. Ve studiu našeho rádia se Pavel poprvé představil v roce 2017 jako spoluhráč písničkáře Iva Cicvárka. Se svými vlastními skladbami pak přišel o čtyři měsíce později, v lednu 2018. V roce 2019 vydal své první sólové album Cellofolk a po několika singlech a videoklipech na ně nyní navazuje novinkou 20–30. Jak název napovídá, album přináší průřez životními pocity člověka mezi dvacátým a třicátým rokem života. Pavel se svými spoluhráči tentokrát nezůstává věrný pouze folku, ale místy přechází k rocku nebo i k jazzu. Vedle Pavla Čadka na albu hraje především akordeonista Ondřej Zámečník. 

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

Zveme vás na hudební výlet do Polska. polski-piach_polnoc_obalCD

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web