Kolektivní halucinace – rozhovor o albu Kosti

Kolektivní halucinace – rozhovor o albu Kosti
27. března 2017 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Nové album s názvem Kosti vydala skupina Kolektivní halucinace z Kladna. Představíme si je v pořadu Jak se vám líbí v pátek 31. března 2017 od 19.15.

Kladenská alternativní kapela Kolektivní Halucinace vydala své druhé album 17.března 2017 u vydavatelství Indies MG. Nové album se jmenuje Kosti a pojednává o životě na hranici epoch. „Kosti jako symbol něčeho, co zůstává, i když staré už odešlo a nové se zatím rodí,“ vysvětlují členové skupiny. Kapela natočila autentickou nahrávku o době, která se pohybuje mezi rozpadlou budoucností a nenaplněnou minulostí. Album, které rezonuje tím, že dnes, více nežli kdykoliv v minulosti, hranice mezi dobrem a zlem prochází námi samotnými.

Kapela nové album představí v Brně ve Staré Pekárně 13. 4. 2017 se speciálním hostem Martinem E. Kyšperským a v pátek 12. 5. 2017 v pražském klubu Kaštan, kde vystoupí jako host Kittchen v duu s bubeníkem Tomášem Neuwerthem, producentem desky. Právě  Tomáš Neuwerth v několika skladbách hostoval na klávesy, perkuse a kytaru.

(Oficiální tisková zpráva)

Nové album saxofonisty Františka Kopa

Kop-frantisek_News-of-the-pastSaxofonista František Kop se svým Quartetem vydal nové album.

Regiony

Regiony

Spolupráce bubeníka Arbenze

arbenz_mehari_veras_condensedŠvýcarský bubeník Florian Arbenz chystá řadu nahrávek s různými spoluhráči.

John Hinshelwood zpívá Emily Dickinsonovou

hinshelwood_called-backSkotský písničkář John Hinshelwood natočil album zhudebněných básní Emily Diskinsonové.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web