Každý měsíc jedno album z Indies Scope zdarma

Každý měsíc jedno album z Indies Scope zdarma
1. července 2008 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Naše spřátelené vydavatelství Indies Scope Records nabízí na svých stránkách ke stažení i alba, která už dávno nejsou na pultech obchodů k dostání. Jedno z těchto historických CD nyní můžete získat i zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat na webu www.indies.eu.

Meat-House Chicago IRAHudební vydavatelství Indies Scope přichází na svých internetových stránkách s lákavou nabídkou, stažení celého alba ve formátu mp3 zcela zdarma. Jedná se o tzv. historické okénko (v levé části hlavní strany website), ve kterém se každý měsíc objeví jedno album z katalogu Indies Scope Records.

Indies Scope je přímým nástupcem hudebního vydavatelství Indies Records, které na domácím hudebním trhu působí již od roku 1990. Vydavatelství Indies Records se již od svého počátku orientovalo na podporu původní domácí kvalitní hudební tvorby a do svého rozdělení vydalo přes 300 titulů. Nástupce Indies Scope Records (od roku 2007) neustupuje z vytyčené cesty a nadále se snaží podporovat hlavně původní a autorskou českou a moravskou hudbu (vyšlo již 30 titulů). Mezi interprety, kteří vydávají u Indies Scope, patří Gipsy.cz, Traband, Hradišťan, Tara Fuki, Iva Bittová, 100 °C, Čankišou, Tomáš Kočko, Yellow Sisters a mnoho dalších.

Katalog Indies Scope obsahuje i některé ze starších titulů Indies Records. Mnohé z kapel již neexistují, nehrají či jejich alba jsou staršího data nahrání. Indies Scope se proto rozhodlo obdarovat všechny příznivce dobré hudby a nabídnout jim, každý měsíc jedno z alb zdarma ke stažení. Je tudíž logické, že se začne historicky prvním albem, které v roce 1990 vyšlo u Indies Records. Jedná se o album Steak! Legendární hardcorové kapely Meat-House Chicago I. R. A. V dalších měsících se pak posluchači mohou těšit na alba od skupin Rány těla, Narajama, Here, Dybbuk, Jolly Joker, Bez peří, Slut, Cymbelín a dalších.

(Převzato ze stránky www.indies.eu)

 

Nové album saxofonisty Františka Kopa

Kop-frantisek_News-of-the-pastSaxofonista František Kop se svým Quartetem vydal nové album.

Regiony

Regiony

Spolupráce bubeníka Arbenze

arbenz_mehari_veras_condensedŠvýcarský bubeník Florian Arbenz chystá řadu nahrávek s různými spoluhráči.

John Hinshelwood zpívá Emily Dickinsonovou

hinshelwood_called-backSkotský písničkář John Hinshelwood natočil album zhudebněných básní Emily Diskinsonové.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web