Honza Žamboch držitelem ceny Za krásu slova

4. září 2006 Aktuality, Folk Autor: Milan Tesař

Počtvrté letos ředitel Radia Proglas Martin Holík předával na Mohelnickém dostavníku cenu Za krásu slova. Tou se hudební redakce Proglasu snaží upozorňovat na kvalitní textaře v rámci folku a jejími dosavadními laureáty byli Jiří moravský Brabec (2003), Miroslav Vepřek ze skupiny Alibaba (2004) a Pe...

Počtvrté letos ředitel Radia Proglas Martin Holík předával na Mohelnickém dostavníku cenu Za krásu slova. Tou se hudební redakce Proglasu snaží upozorňovat na kvalitní textaře v rámci folku a jejími dosavadními laureáty byli Jiří moravský Brabec (2003), Miroslav Vepřek ze skupiny Alibaba (2004) a Petr Pololáník (2005). Čtvrtým držitelem této ceny se stal Jan Žamboch, autor téměř veškerého repertoáru dua Žamboši. Jeho vtipné i vážné texty, hříčky se slovy i mrazivé výpovědi, si můžete poslechnout na albu To se to hraje..., které letos v dubnu vyšlo u vydavatelství Indies.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web