Albem roku je Poslední láska Jiřího Smrže

31. ledna 2006 Aktuality, Folk Autor: Milan Tesař

V minulém vydání pořadu Slyšte, lidé! jsme vyhlásili výsledky ankety o Album roku 2005. Do hlasování se zapojilo více než 60 osobností (muzikantů, publicistů, vydavatelů, pořadatelů) a také někteří z vás, čtenářů těchto stránek. Úkolem oslovených bylo poslat nám své tipy na jedno či více nejlepších ...

V minulém vydání pořadu Slyšte, lidé! jsme vyhlásili výsledky ankety o Album roku 2005. Do hlasování se zapojilo více než 60 osobností (muzikantů, publicistů, vydavatelů, pořadatelů) a také někteří z vás, čtenářů těchto stránek. Úkolem oslovených bylo poslat nám své tipy na jedno či více nejlepších alb loňského roku (počet nebyl omezen) bez ohledu na národnost interpreta nebo na žánr. Podle verdiktu hlasujících je nejlepším albem roku 2005 kolekce Poslední láska písničkáře Jiřího Smrže. Na druhém místě se umístila Radůza s albem V hoře a třetí místo obsadila Martina Trchová s titulem Čerstvě natřeno. Pořad s vyhlášením výsledků ankety si můžete poslechnout v našem archivu.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

Zveme vás na hudební výlet do Polska. polski-piach_polnoc_obalCD

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web