Izraelská zpěvačka Noa vystoupí v Janáčkově divadle

23. listopadu 2016 World music, Jazz, Aktuality Autor: Milan Tesař

Národní divadlo v Brně pokračuje už čtvrtou sezónou v pořádání koncertů neklasické hudby v prostorách Janáčkova a Mahenova divadla. V únoru 2017 do Brna přijede izraelská zpěvačka Noa.

Jednou z největších zahraničních osobností koncertního cyklu se 6. února 2017 stane izraelská zpěvačka Noa. Interpretku a autorku duchovních písní pojí úzké přátelství se Stingem, který ji označil za noblesní zpěvačku Izraele, a za svou oblíbenou zpěvačku ji považuje papež František. V roce 2000 natočila Noa videoklip k písni Beautiful That Way, což je ústřední melodie z oscarového filmu Roberta Benigniho Život je krásný, a v roce 2009 reprezentovala Izrael na soutěži Eurovize. Noa vystupovala a spolupracuje se Steviem Wonderem, Andreou Bocellim, Brucem Springsteenem, Quincy Jonesem či Carlosem Santanou.

Aktuální zpěvaččino album Love Medicine vyjadřuje přesvědčení, že hudba, která se uskutečňuje čestně a s láskou, je lékem pro duši. Poslední píseň z alba (Love Love Love) vyjadřuje poselství, které chce zpěvačka předávat dál ke svým posluchačům: „Love your brother and sister, as you love yourself”.

Rozhovor se skupinou Coffee to Help

coffee-to-help_cukr_obalCDPoslechněte si rozhovor se skupinou Coffee to Help z Rakovníka.

Regiony

Regiony

Hudební výlet na Balkán

stankovic-bokan-okarina_obalCDPoslechněte si přehled hudebních novinek ze Srbska, Řecka, Bulharska, Bosny a Chorvatska.

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web