Stálá scéna osamělých písničkářů

26. září 2006 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

Volné sdružení osamělých písničkářů pod vedením Jana Buriana má od září stálou scénu v Divadle Na prádle v Praze na Malé straně. Každý měsíc se tam budou konat dva písničkářské večery.

Volné sdružení osamělých písničkářů pod vedením Jana Buriana má od září stálou scénu v Divadle Na prádle v Praze na Malé straně. Každý měsíc se tam budou konat dva písničkářské večery. Nejbližší se budou konat: 8. listopadu (Jiří Dědeček, Petr Linhart, Karel Vepřek a Pavel Karas) a 30. listopadu (Caine, Jan Burian, Karel Diepold, Muzikolamy). Na otázku "Kdo jsou osamělí písničkáři" odpovídá na svých stránkách Jan Burian: "Různorodé osobnosti, které skládají, píší, hrají a zpívají písničky. Jejich tvorba má jistou nezpochybnitelnou uměleckou úroveň, a zároveň se v ní nepodřizují diktátu hudebního průmyslu, ani se nepřizpůsobují vkusu publika."

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web