Skupina Korben Dallas představí album Deti rýb

Skupina Korben Dallas představí album Deti rýb
20. května 2022 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Slovenská skupina Korben Dallas vydala nové album s názvem Deti rýb. Rozhovor s kapelou do pořadu Jak se vám líbí připravuje Martin Kyšperský. Premiéra 8. června 2022.

Deti rýb, v pořadí sedmá studiová deska Korben Dallas, vyšla tři roky po předcházející Bazén a dva roky po EP Konečně s Anetou Langerovou. Novinka nabízí devět písní. „Dá se zde slyšet soul, Bowie, francouzský film, taneční klub ve tři ráno nebo ryba lapající po dechu - a to vše podané hravou formou, zasazené v obrovském, členitém prostoru,” říkají členové kapely, kterým dlouhá koronavirová přestávka „poskytla” dostatek času na tvorbu a přípravu. Korben Dallas jsou několikanásobní držitelé slovenských hudebních cen Radio_Head Awards. Ve své hudbě mají rádi co největší pestrost a nechtějí zůstávat na jednom místě. Producentsky se tak nově o album postaral Tomáš Sloboda, frontman skupiny Le Payaco.

Skupina Korben Dallas, se kterou se nedávno rozloučil kytarista Ľuboslav Petruška, momentálně koncertuje v tříčlenné sestavě: zpěvák a kytarista Juraj Benetin, bubeník Igor Ozo Guttler a baskytarista Lukáš Fila.

Rozhovor s Muzikantem Králíčkem

muzikant-kralicek_predseda_obalCDPetr Marek alias Muzikant Králíček vydal po dlouhé době nové album.

Regiony

Regiony

Hudba z ostrovů

mwezi-waq_le-bluesV tomto vydání pořadu Slyšte, lidé! vás zveme na různé ostrovy naší planety.

Ondřej Štveráček s albem Space Project Live

stveracek_space-project-livePoslechněte si rozhovor s jazzovým saxofonistou Ondřejem Šveráčkem o jeho novém albu.

Pískomil se vrací!

piskomil_hotovoo_obalCDSkupina Pískomil se vrací! má nové album.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web