Skupina Korben Dallas představí album Deti rýb

Skupina Korben Dallas představí album Deti rýb
20. května 2022 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Slovenská skupina Korben Dallas vydala nové album s názvem Deti rýb. Rozhovor s kapelou do pořadu Jak se vám líbí připravuje Martin Kyšperský. Premiéra 8. června 2022.

Deti rýb, v pořadí sedmá studiová deska Korben Dallas, vyšla tři roky po předcházející Bazén a dva roky po EP Konečně s Anetou Langerovou. Novinka nabízí devět písní. „Dá se zde slyšet soul, Bowie, francouzský film, taneční klub ve tři ráno nebo ryba lapající po dechu - a to vše podané hravou formou, zasazené v obrovském, členitém prostoru,” říkají členové kapely, kterým dlouhá koronavirová přestávka „poskytla” dostatek času na tvorbu a přípravu. Korben Dallas jsou několikanásobní držitelé slovenských hudebních cen Radio_Head Awards. Ve své hudbě mají rádi co největší pestrost a nechtějí zůstávat na jednom místě. Producentsky se tak nově o album postaral Tomáš Sloboda, frontman skupiny Le Payaco.

Skupina Korben Dallas, se kterou se nedávno rozloučil kytarista Ľuboslav Petruška, momentálně koncertuje v tříčlenné sestavě: zpěvák a kytarista Juraj Benetin, bubeník Igor Ozo Guttler a baskytarista Lukáš Fila.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Regiony

Regiony

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Rozhovor s duem Ensoi

ensoi_water-ringsPoslechněte si rozhovor s elektropopovým duem Ensoi.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web