Vyšla koncertní nahrávka saxofonisty Shortera

21. října 2005 Aktuality, Jazz Autor: Milan Tesař

<strong>Vynikající jazzový saxofonista Wayne Shorter</strong> se svým kvartetem vydal pro své příznivce výběr z koncertních nahrávek z posledních dvou let. Album se jmenuje Beyond The Sound Barrier a my si je představíme v rubrice Třikrát z Proglasu ve středu 26. října ve 14,30 h.

Pod názvem Beyond The Sound Barrier vyšlo vynikající album s výběrem koncertních nahrávek jazzového saxofonisty Waynea Shortera a jeho kvartetu z posledních dvou let. Vedle kapelníka jsou v sestavě pianista Danilo Perez, kontrabasista John Patitucci a bubeník Brian Blade. Album obsahuje především Shorterovy autorské skladby (staršího data i nové), ale také převzaté melodie Arthura Penna a Felixe Mendelssohna. Album vyšlo na značce Verve a v distribuci je u nás má společnost Universal.

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web