Vladimír Mišík: Déja vu podruhé

Vladimír Mišík: Déja vu podruhé
23. prosince 2010 Aktuality Autor: Milan Tesař

Po úspěšném výběru Déja vu s prvními čtyřmi deskami Vladimíra Mišíka a skupiny ETC… vydává Supraphon pokračování. Tentokrát vyšel box, který obsahuje alba 20 deka duše (1990, s o rok staršími bonusy), Jen se směj (1993), Live… Unplugged (1994) a Město z peřin (1996).

Vladimír Mišík: Déja vu IIPo první čtveřici Mišíkových přichází řada na pokračování v podobě čtyř nahrávek z konce 80. a z první poloviny 90. let. Skupina ETC… v té době doznala několika personálních změn, ale její zvuk je stále poctivě rockový. Vedle Mišíka na jednotlivá alba autorsky přispěli i další členové skupiny jako Vladimír Guma Kulhánek, Pavel Skála nebo Jaroslav Olin Nejezchleba. Textařsky s ETC… spolupracoval zejména Jiří Dědeček, ale také Vladimír Merta, Michal Staša, Josef Šimon nebo Eva Mišíková.

Všechna čtyři alba jsou nově zvukově remasterována. Nechybí pokračování Mišíkova bilančního rozhovoru s Ondřejem Bezrem a nezaměnitelná úprava z grafické dílny Karla Halouna.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web