Taneční remix Rolling Stones
Skupina The Rolling Stones letos slaví 50 let na scéně a toto výročí nedávno podpořila vydáním výběrového alba GRRR! To obsahuje nejen známé hity, ale i dvě zbrusu nové písně, které kapela nedávno natočila v pařížských studiích Guillaume Tell. Jedna z nich nyní vychází také v tanečním remixu.
Jednou z novinek Rolling Stones je skladba Doom And Gloom, ke které kapela stihla již natočit a představit videoklip. Rozhodli se také oslovit i fanoušky taneční hudby a svůj aktuální singl nechali zremixovat do klubové podoby.
V tomto směru oslovili jedno z nejpovolanějších remixérů – italského producenta a DJ Bennyho Benassiho, který se v poslední předvedl například jakožto spoluproducent na posledních deskách zpěváka Miky nebo Chrise Browna. Taneční remix skladby Doom And Gloom měl premiéru minulý týden v rádiové show Petea Tonga, v tomto týdnu se rozesílá do rádií po celém světě.
(Zdroj: vydavatelství Universal)


Poslechněte si rozhovor s kytaristou Liborem Šmoldasem o albu Sorry, Miles!
Poslechněte si náš přehled nových knih o hudbě a hudebnících.
Vyšlo druhé album projektu Yiddish Glory.
Chystáme pořad o čínském vydavatelství Sea of Wood.