Kittchen má Radio

7. května 2013 Aktuality, Alternativní hudba Autor: Milan Tesař

Maskovaný elektro-folkař Kittchen vydává novou desku Radio. Nabízí ji ke stažení zdarma nebo k zakoupení za dobrovolný příspěvek, který bude určený na přípravu dalších hudebních projektů.

Projekt Kittchen natočil novou desku s názvem Radio. Obsahuje 13 skladeb a Kittchen na ní pracoval po celý rok s producentem Tomášem Neuwerthem. Říká: „Natáčel jsem v kuchyni, natáčeli jsme v podkroví horského hotelu, natáčeli jsme v Tomově studiu Animan, natáčel jsem duchy v trochu strašidelném domě v Úštěku. Kromě všech zvuků příborů, přírody a měst a strojů máme navíc ještě dva hosty. Na trombony zahráli a zazpívali Martin a Honza Galiovi.“

Radio si můžete zdarma stáhnout na stránkách www.kittchen.cz. Nebo si je můžete koupit u vydavatele: www.cervenykun.cz, a to za libovolný příspěvek. „Vydělané peníze hned zase vracíme do vaření a nákupu ingrediencí, rádi bychom co nejdřív dokončili vinylovou verzi desky Radio. Kamarádka Myshka pro ni připravila krásný obal, Toy Box nakreslila pořádně temný komiks. Těšíme se velmi,“ prozrazuje muzikant, který vystupuje zásadně v masce.

K novému albu už vznikly dva videoklipy: k písním Berlin a Holka. Kittchen své nové album oficiálně představí 31. května v pražském prostoru NoD společně s novým číslem časopisu Full Moon. Jako jeho příloha totiž Radio vyjde na CD.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

Zveme vás na hudební výlet do Polska. polski-piach_polnoc_obalCD

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web