Kittchen má Radio

7. května 2013 Aktuality, Alternativní hudba Autor: Milan Tesař

Maskovaný elektro-folkař Kittchen vydává novou desku Radio. Nabízí ji ke stažení zdarma nebo k zakoupení za dobrovolný příspěvek, který bude určený na přípravu dalších hudebních projektů.

Projekt Kittchen natočil novou desku s názvem Radio. Obsahuje 13 skladeb a Kittchen na ní pracoval po celý rok s producentem Tomášem Neuwerthem. Říká: „Natáčel jsem v kuchyni, natáčeli jsme v podkroví horského hotelu, natáčeli jsme v Tomově studiu Animan, natáčel jsem duchy v trochu strašidelném domě v Úštěku. Kromě všech zvuků příborů, přírody a měst a strojů máme navíc ještě dva hosty. Na trombony zahráli a zazpívali Martin a Honza Galiovi.“

Radio si můžete zdarma stáhnout na stránkách www.kittchen.cz. Nebo si je můžete koupit u vydavatele: www.cervenykun.cz, a to za libovolný příspěvek. „Vydělané peníze hned zase vracíme do vaření a nákupu ingrediencí, rádi bychom co nejdřív dokončili vinylovou verzi desky Radio. Kamarádka Myshka pro ni připravila krásný obal, Toy Box nakreslila pořádně temný komiks. Těšíme se velmi,“ prozrazuje muzikant, který vystupuje zásadně v masce.

K novému albu už vznikly dva videoklipy: k písním Berlin a Holka. Kittchen své nové album oficiálně představí 31. května v pražském prostoru NoD společně s novým číslem časopisu Full Moon. Jako jeho příloha totiž Radio vyjde na CD.

Nové album saxofonisty Františka Kopa

Kop-frantisek_News-of-the-pastSaxofonista František Kop se svým Quartetem vydal nové album.

Regiony

Regiony

Spolupráce bubeníka Arbenze

arbenz_mehari_veras_condensedŠvýcarský bubeník Florian Arbenz chystá řadu nahrávek s různými spoluhráči.

John Hinshelwood zpívá Emily Dickinsonovou

hinshelwood_called-backSkotský písničkář John Hinshelwood natočil album zhudebněných básní Emily Diskinsonové.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web