Caine hraje v triu a točí album

Caine hraje v triu a točí album
7. srpna 2007 Aktuality, Folk Autor: Milan Tesař

Na konec letošního roku připravujeme živé vystoupení písničkáře Caina v našem studiu. Caine v současné době vystupuje v triu a točí nové album.

Caine je bubeníkem kultovní plzeňské skupiny Znouzectnost, avšak současně natáčí sólové projekty jako písničkář s křesťanským pohledem na svět. Po albech Nekonečno, Tajemství na dálku stačí, Myšionáři a Živě (s Jitkou Rusovou) nyní pracuje na novince Pro jediný vlas víly.

Caine v současné době vystupuje v triu s Přémou a Vlaďkou Haasovými, které můžete znát především z plzeňské kapely Navzájem. Dohromady si říkají CAINEtrio. Ve studiu Přémy Haase a s jeho aranžérskou pomocí také vzniká zmíněné nové CD, které by mělo vyjít na podzim.

Na svých stránkách o sobě Caine mimo jiné říká: „Setkání, které se na mě snad zásadně podepsalo, bylo s Kristem a s jeho nepodmíněnou milostí. Od té doby se pokouším vyjádřit v písničkách i něco z vlastní zkušenosti a z prožitku víry. V této souvislosti samozřejmě nelze nezmínit inspiraci a vliv písničkáře Jiřího Smrže.“

Na Proglasu připravujeme sólové vystoupení Caina v pořadu Jak se vám líbí na konci roku 2007.