Festival Petra Dvorského 2020

Festival Petra Dvorského
10. září 2020 Zveme na festivaly Autor: Klára Beránková

Hudební festival Petra Dvorského zahajuje v sobotu 12. září 2020. Během 14 dnů (do 26. září 2020) proběhne ve Valči u Hrotovic, Jaroměřicích nad Rokytnou a v Třebíči deset festivalových koncertů. 

Šest z nich bude hostit Velký sál hotelu Zámek Valeč, tři Sál předků zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou a jeden bazilika sv. Prokopa v Třebíči.

Tentokrát sice nebude publiku nabídnut na žádném z koncertů úžasný prostor jaroměřické zámecké zahrady s hvězdným nebem nad hlavou. Při prohlídce zahrady před koncertem v Sále předků ovšem mohou návštěvníci koncertů zjistit, jaké překvapení bylo pro ně vedením zámku na letošek přichystáno. Nehledě na to, že zámek je skvělým cílem sám osobě.

Všechny koncerty se odehrají za dodržení bezpečnostních opatření tak, aby byla zajištěna maximální možná ochrana publika. Povinností zůstává použití roušky během koncertu a při vstupech do koncertních prostor budou k dispozici dezinfekční prostředky. Vzhledem k dostatečné kapacitě bude možné dodržet i potřebnou distanci, a to i na koncertech ve Velkém sále ve Valči. Tam jsou místa sice číslovaná, ale publikum bude mít možnost vybrat si místa nehledě na číslování tak, aby mohl být odstup dodržen.

Vstupenky na jednotlivé koncerty budou k zakoupení i na večerní pokladně hodinu před začátkem koncertu v místě jeho konání. Předem je lze koupit síti CK TIPAtour (Třebíč, Jihlava, Znojmo, Praha), na zámku nebo v Infocentru v Jaroměřicích nad Rokytnou a v recepci hotelu Zámek Valeč.