Skupina Good Work - pozvánka na koncert v Pozořicích 12. července

Skupina Good Work - pozvánka na koncert

Pořad v souvislostech


Vonička
Audioarchiv

Populární křesťanská skupina Good Work právě zahajuje červencovou koncertní šňůru po moravských kostelích a zámcích. 

Skupina Good Work vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. V minulosti vystupovala pod názvem Paprsky. Od  listopadu 2015 hraje a zpívá jako Good Work. Více než dvacetičlenné hudební sdružení si získává pozornost výraznou energií vkládanou do svého hudebního projevu. Nemají rádi jakékoliv škatulkování hudby. Repertoár skupiny je založen na propojování hudebních stylů. Zřejmé jsou folklorní kořeny řady muzikantů, které se pak snaží propojit s moderním popovým projevem kapely jako celku. Do rytmu dokážou rozhýbat nejen mladé posluchače, ale i ty starší, kteří si rádi zavzpomínají na svá mladá léta.

Svou letní šňůru po moravských farnostech začínají 8.7. na zámeckém nádvoří v Moravských Budějovicích; pokračují 9.7. v Kuřimi v kostele sv. Maří Magdaleny, 10.7. v kostele Navštívení Panny Marie v Lomnici u Tišnova, 11.7. v kostele sv. Jiří v Bořitově, 12. 7. na terasách farního dvora v Pozořicích, 13.7. v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Šlapanicích, 14.7. v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Vyškově, 15.7. v Sudoměřicích, 16.7. v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Holešově a 17.7. v kostele ve Slušovicích.

Ochutnávku jejich hudebního stylu si můžete poslechnout v půlhodinové Voničce v sobotu 9. července od 10:30.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web