Výsledky soutěží o vstupenky do Strážnice

Výsledky soutěží o vstupenky do Strážnice
21. června 2019 MFF Strážnice Autor: Kateřina Kovaříková

Ve vysílání i v internetové soutěži Radio Pooglas jste měli možnost vyhrát celkem 20 vstupenek na Mezinárodní folklorní festival Strážnice 2019. Na koho se usmálo štěstí?

V telefonické soutěži měli štěstí  a do vysílání se dovolali: paní Lucie z Brna, pan Vladislav z Kyjova, paní Šárka z Veselí nad Moravou, pan Jakub z Blatnice pod Svatým Antonínkem, pan Martin z Prahy, paní Jana z Brna, paní Lenka z Bystřice pod Hostýnem, paní Růžena ze Strážnice, paní Pavla z Želetic u Kyjova a paní Veronika z Brna.

V interentové soutěži měli správné odpovědi a byli vylosování: paní Vladimíra z Kroměříže, pan Jan z Brna, paní Eva z Olomouce, paní Julie z Moravského Písku, paní Milena ze Strážnice, paní Pavla z Chvalčova, pan Tomáš z Brna, paní Anežka z Kyjova, paní Zuzana z Tuchlovic a paní Petra z Veselí nad Moravou.

Do internetové soutěže se zapojilo celkem 156 posluchačů, neodpovídali ale vždy úplně správně. Děkujeme Národnímu ústavu lidové kultury za poskytnutí vstupenek do soutěže.  Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na viděnou ve Strážnici!