Jirkovský písňovar letos i s alikvótním zpěvem

Jirkovský písňovar letos i s alikvótním zpěvem

Festival sborového zpěvu populární hudby Jirkovský písňovar se o víkendu 1.–3. října 2010 již počtvrté uskuteční v Jirkově na Chomutovsku a v okolí. Festival představil (audio MP3)představil jeho hlavní organizátor, sbormistr pořádajícího sboru Ventilky, Luboš Hána.

Uměleckou úroveň festivalu garantuje složení odborné poroty (audio MP3)složení odborné poroty.

Koncertů Jirkovského písňovaru se může zúčastnit i široká veřejnost. Má soutěžní festival i hudební hosty (audio MP3)hudební hosty?

Smyslem Jirkovského písňovaru není pouze sborová soutěž, ale především snaha o to přivést do Jirkova kvalitní sborová tělesa a představit jim město v tom nejlepším světle. Proto byly také jednotlivé sbory vyzvány k tomu, aby vystoupily v rámci festivalu na dalších zajímavých místech regionu, a měly tak prostřednictvím kvalitní hudby možnost poznat kraj a navázat nová přátelství.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web