Cotatcha Orchestra na turné s nizozemským trombonistou

Cotatcha Orchestra na turné s nizozemským trombonistou
21. září 2018 Jazz, Aktuality Autor: Milan Tesař

Český big band Cotatcha Orchestra se chystá na realizaci hlavního projektu sezóny. Před sebou má sérii tří koncertů s exkluzivním hostem, nizozemským trombonistou Iljou Reijngoudem.

Reijngoud má na svém kontě cenu za kompozici v nejprestižnější soutěži jazzového světa – Thelonius Monk competition, čímž se zařadil mezi velké hráče současného jazzu, jako jsou Joshua Redman nebo Chris Potter. Reijngoud se pyšní rovněž získáním Latin Grammy Award či „nizozemského Anděla“ v soutěži Edison Award. Kromě svých hráčských a skladatelských aktivit, mimo jiné v Grammy ověnčeném Metropol Orkestu, je také činným pedagogem na hudebních univerzitách v Amsterdamu, Rotterdamu, Haagu nebo na mnoha hudebních workshopech v Evropě a USA.

Na koncertech v Olomouci, Poličce a Brně se tento špičkový hráč představí i jako skladatel a aranžér. Playlist těchto koncertů je sestaven výhradně z jeho skladeb a aranžmá. Jeho bohaté big bandové zkušenosti, které v podzimní sérii svěří do služeb Cotatcha Orchestra, jsou předzvěstí posluchačsky mimořádně atraktivního a nevšedního hudebního zážitku. 

Koncerty:    

17.10. Olomouc, Jazz Tibet Club, 20:00

18.10. Polička, Tylův dům, 20:00

19.10. Brno, HaDivadlo, 20:00

NyníDuchovní hudba
Skladba: žalm 24 - Hospodinova je země se vším, co je na ní; Autor: Barnby; Dirigent: Willcocks David sir; Soubor: King´s College Choir, Cambridge
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Noční bdění
00:30Písně
01:00Komorní hudba

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

Zveme vás na hudební výlet do Polska. polski-piach_polnoc_obalCD

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web