Třináctého na třináctce: Slávek Klecandr s Přemyslem Rutem

Třináctého na Třináctce: Slávek Klecandr s Přemyslem Rutem
4. června 2017 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

V úterý 13. června 2017 se koná další z pravidelných koncertů Slávka Klecandra a jeho hostů Třináctého na třináctce. Do Komunitního centra svatého Prokopa v Praze – Nových Butovicích si kapelník Oborohu a známý písničkář tentokrát pozval Přemysla Ruta, který se ve svém programu bude věnovat mariánským písním.

Letošní druhý díl koncertního cyklu Třináctého na třináctce, do kterého si východočeský písničkář a frontman skupiny Oboroh Slávek Klecandr zve rozličné hudebníky, se chystá na 13. června. Hostem večera bude klavírista, zpěvák, muzikolog a muž mnoha dalších profesí Přemysl Rut, který uvede svůj pořad Mariánská píseň v běhu staletí – od gotiky přes baroko k současným kancionálům. Vedle písní zazní i mariánské legendy staré i nové, anonymní i podepsané zvučnými jmény.

Koncert se koná v úterý 13. června 2017 od 19.30 v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka), vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový.

Místa si lze rezervovat do půlnoci 12. 6. na mailové adrese 13na13@centrum.cz. Více informací najdete na www.trinactnatrinact.blog.cz.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

Zveme vás na hudební výlet do Polska. polski-piach_polnoc_obalCD

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web