Soutěžte o vstupenky na Dřevohostické folkáč

Rozhovor s organizátory Dřevohostického folkáče Blankou Prudilovou a Jiřím Kasperlikem uvedeme v úterý 5. srpna v 19:15 v pořadu Jak se vám líbí. O vstupenky soutěžte zde.
Zámecká zahrada v Dřevohosticích bude v sobotu 16. srpna od 14 až do pozdních nočních hodin hostit IV. ročník festivalu Dřevohostické folkáč. Blanka Prudilová ze spolupořádající kapely Pupkáči v rozhovoru na Proglasu představí dramaturgické záměry festivalu, uvede jednotlivé účinkující, sdělí, jak bude probíhat soutěž kapel, přiblíží večerní country bál a podá další podrobné informace. Kastelán dřevohostického zámku Jiří Kasperlik popíše areál festivalu se vším, co je pro návštěvníky přichystáno, nastíní možnosti přespání, pozve vás na prohlídku zámku a výstav, které v něm právě probíhají.
Na Dřevohostickém folkáči vystoupí letos tito účinkující:
Pupkáči - Lipník nad Bečvou
Přátelé - Olomouc
Přelet M. S. - Blovice u Plzně
A. M. Úlet - Moravičany
Arnošt Frauenberg - Žebrák
Bob a Bobci - Křižanov
Epy De Mye - jižní Čechy
Lístek - střední Čechy
AG Flek - Zlín
Zhruba v 21:30 začne country bál se skupinou LH Western.
Festival moderuje Blanka Tornádo Prudilová a Michal Hroch Odložilík.
Další informace naleznete na www.pupkaci.com.
Soutěžte o dvě volné vstupenky na Dřevohostické folkáč!
Do úterý 12. srpna 2008 do 12:00 pište na adresu rozkovcova@proglas.cz s předmětem zprávy SOUTĚŽ odpovědi na tyto tři otázky:
1) Jak se jmenují všechny 4 členky skupiny Přelet M. S.?
2) Jaký nástroj ovládá Lucie Cíchová ze skupiny Epy de Mye?
3) Kde hrají Pupkáči 23. srpna 2008?