Fousáč hostem pořadu Jak se vám líbí

Fousáč hostem pořadu Jak se vám líbí

Fousáč je přezdívka, pod kterou vystupuje písničkář Pavel Tůma. Rozhovor s ním připravuje do pořadu Jak se vám líbí Martin Kyšperský.

Fousáč je přezdívka, pod kterou vystupuje písnčikář a hráč na akordeon Pavel Tůma. Dříve hrával na basu ve skupině Piráti 44 a později vystupoval jako hráč na tibetské mísy. V současné době skládá písně na pomezí folku, undergroundu a punku a právě v této podobě jej představuje album Mým vesničanům. 

Sám písničkář v Deníku říká: „Můj Fousáč je klasickej výplod undergroundovejch mejdanů, kde si vezmeš pro pobavení přátel nástroj, na kterej neumíš hrát a zkusíš něco vytvořit. Jenže se to líbilo natolik, že mě to dodalo odvahu oslovit producenta Dana Frimla s tím, zda by to nešlo nějak zaznamenat. No a výsledkem je moje první CD.“

http://www.guerilla.cz/?s=cd&id=189

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web