Křeni mají nové album

6. května 2007 Country, Aktuality Autor: Milan Tesař

Své třetí album s názvem For Sale právě vydává bluegrassová skupina Křeni z Karviné.

Třetí CD karivnské bluegrassové skupiny Křeni se jmenuje For Sale obsahuje především autorské písně všech členů kapely. V roli sólových zpěváků se postupně představují Ondra Kozák (jinak kytara, housle), Michal Wawrzyczek (banjo), Lukáš Rytíř (kontrabas) a Vítek Hanulík (mandolína, kytara). Pátým členem skupiny je dobrista Karel Začal. V tuto chvíli se skupina chystá na vystoupení na mezinárodním festivalu EWOB v Nizozemsku (18. května). Krátce poté, 26. května, se objeví na Jamboree ve Strakonicích, 9. června své nové CD představí ve Zlatých Horách a 23. června vystoupí na Banjo Jamboree v Čáslavi.

Rozhovor v časopisu KAM v Brně

Tesar-Milan_studioRaPg2025_fotoViolaHertelovaPřečtěte si rozhovor s programovým ředitelem Proglasu Milanem Tesařem v časopisu Kam v Brně

Regiony

Regiony

Folk na Slovensku v roce 2024

janku_gratia-plenaPoslechněte si přehled slovenského folku v roce 2024.

Profil Jiřího Smrže

960px-Brno-Leitnerka-uvedení-alba-Kořeny-Jiřího-Smrže2013Jiří-Smrž2_wikipediePoslechněte si pořad o písničkáři Jiřím Smržovi.

Darujte Proglas!