Ladě představí v Brně své nové album

13. září 2011 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Skupina Ladě svou hudbu charakterizuje jako „neurvalý šanson“. Své nové album s názvem Kalná představí ve středu 14. září od 20 hodin v klubu Stará Pekárna v Brně.

„Dnes už je zřejmě jisté, že život lidí jako celek je obrovský nenapravitelný chaos bez jediného, v pravdě sdíleného, společného pravidla. Člověk tomu však nechce a nesmí uvěřit! Poezie je způsob, jak to přetavit do okouzlující, malebné vnitřní podoby,“ říká zpěvák skupiny Ladě Michael Kubesa.

Na webu vydavatelství Indies Scope čteme: „Třetí album kapely Ladě je v pravém slova smyslu extrémní. Mrazí při něm v zádech a slzí při něm oči. Je vyhrocené, je vysekané z dřeně nocí a dnů a je čímsi strašlivě nabité. Je to samet i rašple, výlet do vesmíru v rezavé konzervě, pohádka vyprávěná v obludáriu i kouzelník, který vytáhne z klobouku něco jiného než králíka. Není to lepkavá limonáda ani urputný zápas, a samozřejmě ani nic mezi tím. Pokud máte rádi procházky naboso po ostří nože pod oblohou plnou hvězd, je to dobrá volba.“

Ladě v čele s Michaelem Kubesou a kytaristou Petrem Uvírou hrají rock s prvky blues a alternativy. Vystupují buď v plné elektrické sestavě nebo v akustičtějším tvaru.

(podle www.indies.eu)

Témata Jak se vám líbí

Teepee_ve-studiuPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Krabice plná Folk Teamu

folk_teamVychází box se sedmi CD brněnské skupiny Folk Team.

Hudební výlet do Belgie

azmari_samaiPoslechněte si s námi přehled aktuální hudby z Belgie.

Trio komorního jazzu

trio_komorniho_jazzuO brněnském Triu komorního jazzu bude v pořadu Jak se vám líbí hovořit Roman Pokorný

Partneři

Harmonie_logo_velke_web