Jak se vám líbí – rozhovor se zpěvačkou Adelou Slash

Jak se vám líbí – rozhovor se zpěvačkou Adelou Slash
5. července 2022 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Adela Slash je česká zpěvačka, skladatelka, hlasová lektorka a muzikoterapeutka. O svém albu Laštovka hovoří v našem studiu s Jannisem Morasem.

Na svém webu o sobě Adela Slash píše: „Má práce je založena na pozorování lidského hlasu a jeho možností jak v technikách při zpěvu, tak při vyjádření emocí a nálad v obrazech, které s sebou písně přinášejí.“ V současné době se věnuje individuálním hlasovým lekcím, hlasovým dílnám pro veřejnost, skupinové muzikoterapii a divadlu pro děti předškolního věku a z prvního stupně základních škol v rámci projektu Hlasový šálek. Zpěvaččino první album Laštovka obsahuje šest autorských písní a jednu lidovou ze Slovenska. I autorské písně vycházejí z lidové hudby, ale najdeme v nich také prvky jazzu, latinskoamerické hudby a soudobé vážné hudby. Ke každé skladbě si autorka přizvala zajímavé hudební hosty.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web