Biorchestr živě v Jak se vám líbí: 5. ledna 2011

12. prosince 2010 Alternativní hudba, Aktuality Autor: Milan Tesař

Jedním z prvních vydání pořadu Jak se vám líbí v Novém roce 2011 bude koncert dua Biorchestr z našeho studia. Naladit si jej budete moci 5. ledna od 19.15.

Projekt Biorchestr navazuje na první sólové album Aleše Pilgra, které vyšlo v roce 2006 pod názvem Nos na stůl. V nové kapele (sami jeji členové hovoří o skupině, nikoli o duu) hraje Aleš na elektrickou kytaru, elektronické pady a foukací harmoniku a zpívá, Jana Koukalová střídá zpěv s hrou na klávesy. V roce 2009 natočil Biorchestr své debutové album s názvem Papučka.

Aleš Pilgr je vedle toho členem skupiny Květy, se kterou také vystoupil živě v našem studiu. Na bicí hraje také se skupinou Ty Syčáci.

Rozhovor v časopisu KAM v Brně

Tesar-Milan_studioRaPg2025_fotoViolaHertelovaPřečtěte si rozhovor s programovým ředitelem Proglasu Milanem Tesařem v časopisu Kam v Brně

Regiony

Regiony

Folk na Slovensku v roce 2024

janku_gratia-plenaPoslechněte si přehled slovenského folku v roce 2024.

Profil Jiřího Smrže

960px-Brno-Leitnerka-uvedení-alba-Kořeny-Jiřího-Smrže2013Jiří-Smrž2_wikipediePoslechněte si pořad o písničkáři Jiřím Smržovi.

Darujte Proglas!