Soutěž o Koh-i-noor Vlastimila Třešňáka
U nakladatelství Galén vyšla reedice druhého alba písničkáře Vlastimila Třešňáka Koh-i-noor, doplněná o několik bonusových skladeb. O CD Koh-i-noor atd. můžete soutěžit do pondělí 4. února 2013.
Soutěž o CD Vlastimila Třešňáka Koh-i-noor atd.
Odpovězte e-mailem (na adresu tesar@proglas.cz) na následující otázky. Nezapomeňte uvést svou poštovní adresu. Uzávěrka soutěže je v pondělí 4. února 2013 ve 12.00. Pro zařazení do slosování je nutná též konkrétní odpověď na čtvrtou otázku (a předpokládáme, že pokud se do soutěží zapojujete často, nebudete uvádět stále tutéž odpověď; nové pořady vysíláme denně).
-
Původní deska s názvem Koh-i-noor vyšla poprvé v roce 1983 u exilového vydavatelství, které se jmenovalo…
-
Jak se jmenuje píseň Vlastimila Třešňáka, z níž pochází následující text: „Rád bych tě oslovil / slovíčko za minutu / jestli pán dovolí / hodil bych do žita / bedničku dynamitu / vyzval tě na souboj / slepeckou holí“?
-
Nakladatelství Galén vydalo také Třešňákovu knihu svérázných „pohádek“. Uveďte název této knihy.
-
Které konkrétní vydání pořadu Jak se vám líbí vás v poslední době nejvíc zaujalo?