Představujeme skupinu Windy

17. května 2005 Aktuality, Jazz Autor: Milan Tesař

<strong>Skupinu Windy</strong>, v jejímž repertoáru se mísí prvky moderního popu a jazzu, si představíme v pořadu <strong>Jak se vám líbí</strong> ve čtvrtek 21. července od 19,15 h.

Skupinu Windy založili v roce 1996 dva bratři Pekárkové - Vadim hraje na basu a zpívá, Aleš hraje na kytaru. Třetím zakládajícím členem byl bubeník Libor Barbořík. Z tohoto základního rockového tria se kapela postupně rozrostla až do dnešní dvanáctičlenné sestavy, ve které vedle dvou vokalistek najdeme například hráče na klávesy a perkuse a především dechovou sekci ve složení dvě trubky, altový saxofon, trombon a bastrombon. V současné produkci Windy se mísí prvky moderního popu a jazzu. Album Ředitel zeměkoule vyšlo v únoru. Na Proglasu plánujeme rozhovor s kapelou v pořadu Jak se vám líbí (uvedeme jej ve čtvrtek 21. července), těšit se můžete také na soutěže o CD v hitparádě Kolem se toč.

NyníOdpolední proud
Píseň: V proudu budem stát (2025); Interpret: Smutná Jitka - zpěv, Soukupová Katka - klavír, baskytara; Album: Smutná J., Soukupová K.: V proudu budem stát
14:00Hudební kompas
14:30Odpolední proud
15:00Zprávy
15:10Modlitba Korunky k Božímu...
15:30Odpolední proud
16:00Oktáva

Témata Jak se vám líbí

houpaciKone_Imlauf2Podívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Regiony

Regiony

Quadro Nuevo s novým albem

quadro-nuevo_insideNěmecká skupina Quadro Nuevo má nové album Inside the Island. 

Nové album konžského zpěváka Kizaby

kizaba_future-villageKonžský hudebník Kizaba vydal nové album Future Village

Darujte Proglas!