Pořad Jak se vám líbí: témata do 20. března 2010
I v příštích třech týdnech pro vás namícháme obsah hudebního deníku ze setkání se slavnými osobnostmi (např. Pavel Bobek) i z rozhovorů s mladými kapelami (Tajga nebo Ladě). Kromě toho několikrát sáhneme i do archivu: Připomenout si můžete například rozhovor s Jiřím Pavlicou o projektu Chvění z roku 2007.
Jednotlivá vydání pořadu trvají 45 minut a začínají v 19.15 ve všední den a v 15.00 v sobotu.
po 1. března: rozhovor s manželi Vendulou a Liborem Šmoldasovými o projektu Zeurítia (repríza z ledna 2009)
út 2. března: rozhovor se zpěvákem Pavlem Bobkem
st 3. března: rozhovor s kopřivnickou skupinou Lu o albu Owes And Vows
čt 4. března: rozhovor s Janem Kvapilem (zobcová flétna) a Janem Čižmářem (loutna) o koncertním projektu Orpheus Britannicus
pá 5. března: rozhovor se skupinou Helemese o albu Houky
so 6. března: rozhovor se zpěvákem Pavlem Bobkem (repríza)
po 8. března: koncert písničkáře Jiřího Smrže ze studia Proglasu (repríza z roku 2007)
út 9. března: rozhovor s Daliborem Štruncem ze skupiny Cimbal Classic o novém albu Malý kousek nad zemí
st 10. března: koncert písničkáře Jakuba Čermáka s kapelou ze studia Proglasu
čt 11. března: rozhovor s Tomášem Kytnarem o projektu TadyToMáš
pá 12. března: Takt (magazín o křesťanské hudbě, tentokrát o americké zpěvačce Francesce Battistelli)
so 13. března: koncert skupiny Szmyrum a chechuum ze studia Proglasu (repríza)
po 15. března: rozhovor s Jiřím Pavlicou o albu Chvění (repríza z roku 2007)
út 16. března: rozhovor se skupinou Tajga
st 17. března: rozhovor s Milošem Gruberem z vydavatelství Indies MG
čt 18. března: rozhovor se skupinou Šatlava
pá 19. března: rozhovor se skupinou Ladě
so 20. března: rozhovor se skupinou Tajga (repríza)
Dále připravujeme např.: Libor Šmoldas (23. března), Philippe B. Tristan (FRA, 26. března), Žofie Kabelková (7. dubna), Mohsin Mortaba (Bangladéš, 16. dubna), Žamboši (22. dubna).