Police Symphony Orchestra v Jak se vám líbí

Police Symphony Orchestra v Jak se vám líbí
22. srpna 2018 Aktuality Autor: Milan Tesař

Police Symphony Orchestra je „věkem i tělem mladý“ orchestr z Police nad Metují, který hraje hudbu klasickou, filmovou i populární. S jeho zakladatelkou Petrou Soukupovou, se saxofonistkou Ivetou Krucinovou a s dirigentem Joelem Hánou bude v pořadu Jak se vám líbí rozmlouvat Pavel Smolek.

Sami o sobě na svém webu píšou:

„Naším domovem je Police nad Metují, kde nás v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Dnes už nás je 65. S chutí hrajeme mnoho hudebních žánrů; od klasiky přes pop, rock až po hudbu z filmů a pohádek.

Máme za sebou přes osm desítek koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martinem Kumžákem, Honzou Sklenářem, Martou Kubišovou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Václavem Zahradníkem, Stanislavem Vavřínkem, Chuheiem Iwasaki, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Rádi také pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobré věci! Taktovkou u nás vládnou Věra Vlčková a Joel Hána.“

Živě se orchestr představí například 31. srpna na velkém benefičním koncertě v údolí Klučanka za Policí nad Metují. Koncertem podpoří Nadační fond Hospital Broumov.

NyníPísně
Píseň: Getting There (2022); Interpret: Mulholland Mark; Album: Mulholland Mark: Revolutions Go In Circles
23:50Duchovní slovo
23:58Simeonovo kantikum
00:00Hymna a chorál
00:05Hitparáda
01:05Komorní hudba
02:00Uši k duši (Rádio 7)

Hudební výlet do Itálie

Salinaro_MainHands_obalCDZveme vás na hudební výlet do Itálie.

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Bel Air de Forro

bel-air-de-forro_rozhovor2022_fotoMilanTesarPoslechněte si rozhovor s brazilsko-francouzskou skupinou Bel Air de Forro.

Témata Jak se vám líbí

New-Speaters_Hlousek_Svatos_Smid_Studio-Proglas-2022_fotoMilanTesarPodívejte se, co pro vás chystáme v pořadu Jak se vám líbí.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web