K vodám – nové album skupiny Adorare

K vodám - nové album skupiny Adorare
9. června 2022 Aktuality Autor: Gabriela Žilinská

Písně psané vděčností. „Většinou jsem psala v situacích, kdy jsem byla fakt vděčná za to co mám,“ říká Noemi Manová, členka skupiny Adorare. Ta vydává po třech letech nové album K vodám. 

AdorareKřesťanská kapela z Valašských Klobouk čítající zhruba 25 členů pokřila 5. června své páté CD. Abum K vodám je složeno ze dvanácti písní. "Jsou tam prvky tvrdší rockové muziky, ale stejně tak to přechází do pomalých balad, popových, ... opravdu je to pestré," říká člen Vojta Hrnčiřík.

AdorareSkupina Adorare vznikla v roce 2006. Jak píší na svém webu, jejich službou je především skládání vlastních křesťanských písní. Kromě toho doprovázejí mše, setkání mládeže, a především zpívají na večerech chval a koncertují. "Je zvláštní, že se často bojíme, jak koncert dopadne. Uvědomili jsme si, že ať už tam předvedeme cokoliv, pokud to svěříme Jemu, tak to vždycky nese ovoce," říká v rozhovoru vedoucí kapely Marie Hrnčiříková.

Rozhovor s Mirkem Kemelem

kemel-mirek_rozhvor-MilanTesar_fotoMartinHolikPoslechněte si rozhovor s písničkářem a karikaturistou Mirkem Kemelem o albu Vlčí stopy.

Regiony

Regiony

Hudební výlet do Polska

polski-piach_polnoc_obalCDZveme vás na hudební výlet do Polska.

30. narozeniny skupiny Cimbal Classic

Cimbal ClassicSkupina Cimbal Classic zve na své výroční koncerty.

Nové album skupiny Adorare

IMG_4930_AdorareSeznamte se s novým albem valašské křesťanské kapely Adorare

Partneři

Harmonie_logo_velke_web