Dechovka, to je naše! 3-2020

Dechovka, to je naše! 3-2020
8. července 2020 Knihy, časopisy Autor: Kateřina Kovaříková

Právě vychází nové číslo čtvrtletníku Dechovka, to je naše! Obsahuje rozhovor s Jožinou Ducháčkovou k jejímu životnímu jubileu, dozvíte se, jak hrála dechovka v době pandemie, nechybí pozvánky na festivaly, povídání Miloně Čepelky o Jaroslavu Šterclovi nebo vzpomínka na Milana Černohouze. A mnoho dalšího!

Dozvíte se, jak to vidí Vlado Kumpan nebo o tom co zpívali, tancovali a jak se bavili naši předkové a určitě společně oslavíme 50 let Stříbrňanky. To vše a plno dalších informací najdete v novém čísle čtvrtletníku Dechovka, to je naše!  

Na 52 stránkách na vás čeká plno informací z oblasti dechové hudby u nás a ve spolupráci s partnery i ze zahraničí. Nechybí reportáže z různých akcí, rozhovory, vzpomínky, články z historie dechové hudby, přehledy koncertů, festivalů programů rozhlasových stanic, které vysílají dechovou hudbu, nabídka nových CD a DVD, muzikantská křížovka o ceny a plno další zajímavostí.

Časopis je pouze na předplatné. Pokud budete mít o předplatné časopisu zájem, napište na dechokvatojenase@seznam.cz, případně můžete objednávku vyřídit telefonicky na čísle 604 608 673. Po zaplacení ročního předplatného, které činí 200 Kč, vám bude časopis na začátku každého čtvrtletí chodit do vašich poštovních schránek.

Časopis vychází za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, OSA a Nadace Český hudební fond. Adresa redakce: Machatého 689, 152 00 Praha 5, tel.: 603 242 784, e-mail: dechovkatojenase@seznam.cz

Brazilský hudebník Cláudio Jorge

jorge-claudio_samba-jazzBrazilský hudebík Cládio Jorge spojuje sambu a jazz.

Regiony

Regiony

Rozhovor s duem Ensoi

ensoi_water-ringsPoslechněte si rozhovor s elektropopovým duem Ensoi.

Folkové prázdniny 2022 – o poezii

11kytaraFolkové prázdniny 2022 zahájí peruánská zpěvačka Susana Baca. Tématem festivalu bude poezie.

Hudba národnostních menšin Číny V.

folk_music_china_17Poslechněte si pátou část seriálu o hudbě národnostních menšin Číny.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web