Dechovka, to je naše! 3-2020

Dechovka, to je naše! 3-2020
8. července 2020 Knihy, časopisy Autor: Kateřina Kovaříková

Právě vychází nové číslo čtvrtletníku Dechovka, to je naše! Obsahuje rozhovor s Jožinou Ducháčkovou k jejímu životnímu jubileu, dozvíte se, jak hrála dechovka v době pandemie, nechybí pozvánky na festivaly, povídání Miloně Čepelky o Jaroslavu Šterclovi nebo vzpomínka na Milana Černohouze. A mnoho dalšího!

Dozvíte se, jak to vidí Vlado Kumpan nebo o tom co zpívali, tancovali a jak se bavili naši předkové a určitě společně oslavíme 50 let Stříbrňanky. To vše a plno dalších informací najdete v novém čísle čtvrtletníku Dechovka, to je naše!  

Na 52 stránkách na vás čeká plno informací z oblasti dechové hudby u nás a ve spolupráci s partnery i ze zahraničí. Nechybí reportáže z různých akcí, rozhovory, vzpomínky, články z historie dechové hudby, přehledy koncertů, festivalů programů rozhlasových stanic, které vysílají dechovou hudbu, nabídka nových CD a DVD, muzikantská křížovka o ceny a plno další zajímavostí.

Časopis je pouze na předplatné. Pokud budete mít o předplatné časopisu zájem, napište na dechokvatojenase@seznam.cz, případně můžete objednávku vyřídit telefonicky na čísle 604 608 673. Po zaplacení ročního předplatného, které činí 200 Kč, vám bude časopis na začátku každého čtvrtletí chodit do vašich poštovních schránek.

Časopis vychází za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, OSA a Nadace Český hudební fond. Adresa redakce: Machatého 689, 152 00 Praha 5, tel.: 603 242 784, e-mail: dechovkatojenase@seznam.cz

Rozhovor s Muzikantem Králíčkem

muzikant-kralicek_predseda_obalCDPetr Marek alias Muzikant Králíček vydal po dlouhé době nové album.

Regiony

Regiony

Hudba z ostrovů

mwezi-waq_le-bluesV tomto vydání pořadu Slyšte, lidé! vás zveme na různé ostrovy naší planety.

Ondřej Štveráček s albem Space Project Live

stveracek_space-project-livePoslechněte si rozhovor s jazzovým saxofonistou Ondřejem Šveráčkem o jeho novém albu.

Pískomil se vrací!

piskomil_hotovoo_obalCDSkupina Pískomil se vrací! má nové album.

Partneři

Harmonie_logo_velke_web