Vítání jara v Nížkovicích: soutěž o vstupenky

17. března 2008 Folk, Aktuality Autor: Milan Tesař

V Nížkovicích poblíž Slavkova u Brna se v sobotu 29. března 2008 koná devátý ročník festivalu Vítání jara. Zúčastněte se soutěže a můžete získat dvě volné vstupenky.

Koncert Vítání jara probíhá v sokolovně v Nížkovicích (u Slavkova u Brna) vždy nejbližší sobotu po prvním jarním dnu. Letos se festiválek koná už podeváté, a sice 29. března od 19.30.

Účinkují: pořadatel festivalu Slávek Janoušek (v duu s Lubošem Vondrákem) a jeho hosté: písničkář Ladislav Zítka, skotský dudák David The Piper, písničkářka Petra Šany Šanclová, skupina Bokomara, Vladimír Merta a na závěr bude hrát k tanci slavkovská skupina La Mancha.

Soutěž o vstupenky

Dvě volné vstupenky na Vítání jara do Nížkovic získá ten z vás, kdo jako první správně odpoví v diskusi pod článkem na tyto tři otázky:

  1. Jak se jmenuje nejnovější studiové album Slávka Janouška?
  2. Se kterou zpěvačkou natočila Bokomara své nejnovější CD?
  3. Ve které písni Slávka Janouška se zpívá o Nížkovicích?
NyníKomorní hudba
Skladba: Houslová sonáta číslo 1, G dur, opus 78 - Adagio; Autor: Brahms Johannes; Sóla: Pala Milan - housle, Fanzovwitz Ladislav - klavír
02:00Stopy (Rádio 7)
02:15Písně
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písně
05:40Radio Vatikán (české...
05:57Myšlenka na den

Nové album Vincenta Peiraniho

peirani_living-being-ivFrancouzský akordeonista Vincent Peirani vydal album Living Being IV

Regiony

Regiony

Rozhovor se skupinou Mikoo

antalova_studioPoslechněte si rozhovor s bubenicí Michaelou Antalovou o mezinárodní skupině Mikoo. 

Za hudbou Kurdů

PolatMeral_Respect-festival-Praha2023_fotoMilanTesarPoslechněte si pořad o současné hudbě Kurdů. 

Darujte Proglas!