Soutěž o CD Welcome scéna 2020 – Hradecký slunovrat

Soutěž o CD Welcome scéna 2020 – Hradecký slunovrat

Už několik let je součástí festivalu Hradecký slunovrat Welcome scéna, která představuje sice méně známé, ale špičkové kapely různých žánrů. O CD s nahrávkami 14 letošních vybraných skupin můžete soutěžit do pátku 10. července 2020.

Soutěž o CD Welcome scéna 2020 – Hradecký slunovrat

Odpovězte e-mailem (na adresu tesar@proglas.cz) na následující otázky. Nezapomeňte uvést svou poštovní adresu. Uzávěrka soutěže je v pátek 10. července 2020 ve 12.00. Pro zařazení do slosování je nutná též konkrétní odpověď na čtvrtou otázku.

  1. Letos se na Welcome scénu přihlásilo 216 kapel, vybraných mohlo být jen 14. Jak se jmenují dva dramaturgové scény, kteří skupiny ze všech přihlášených vybírali?
  2. Polovina z letošních čtrnácti skupin vystoupila o posledním červnovém víkendu na Hradeckém slunovratu v Hradci nad Moravicí. Zbylých sedm si zahraje na podzimní části festivalu. Kdy přesně se tato druhá polovina letošního Hradeckého slunovratu bude konat?
  3. Na CD Welcome scéna 2020 najdete například polský sbor Kuczeryki, projekt Zapomělsem, slovenský BlueZodiac, bluesového písničkáře Tonyho Bigmouth Pearsona, švýcarskou skupinu Songs of Utopia nebo rockové Dirty Old Dogs z Olomouce. A nahrávku zde má také jedna mladá skupina z Blanska. Jak se jmenuje?
  4. Které konkrétní vydání pořadu Jak se vám líbí vás v poslední době nejvíc zaujalo?